Add anything here here or just remove it..

anticrampy | Antioxidanty

 • Antioxidant Compressed Caps 60 kapslíANTIOXIDANT COMPRESSED CAPS je vyvážená kombinace vitaminů, minerálů a koenzymu Q10 v praktické podobě kapslí. Tato forma působí jako vysoce účinný ochranný systém proti volným radikálům.Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, dále i k pravidelné tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév. Zinek je silným antioxidantem, který posiluje imunitní systém. ANTIOXIDANT COMPRESSED CAPS je určen pro:pro péči o zatěžovaný organismuspro posílení imunitypro ochranu před volnými radikálySměs antioxidantů ve formě kapslí. SLOŽENÍ Antioxidant Compressed Caps 60 kapslíobsahuje: kyselina L-askorbová (vitamin C), želatinová tobolka (želatina, barviva: E 172, oxid titaničitý, E 122), extrakt z jader vinné révy (95 % proantokyanidinů), extrakt zeleného čaje (50 % polyfenolů, 8 % kofeinu), DL-α-tokoferylacetát (vitamin E), L-OptiZinc® (mono-L-methionin sulfát zinečnatý), extrakt z rostliny Echinacea purpurea (4 % polyfenolů), organicky vázaný selen z kvasinek, plnidlo stearan hořečnatý, kyselina α-lipoová, koenzym Q10, extrakt z cukrové třtiny (min. 90 % polykosanolů), protispékavá přísada oxid křemičitý, β-karoten. Barvivo E122 – může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. L-OptiZinc® je registrovaná ochranná známka InterHealth N.I.DÁVKOVÁNÍ Antioxidant Compressed Caps 60 kapslíjedna kapsle po ránu. Maximální denní dávka je 1 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování.Upozornění: Doplněk stravy. Obsahuje kofein (12 mg/1 kapsle) – není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.


 • Anticramp 120 kapslíSměs minerálů (Na, K, Mg, Ca), vitaminů skupiny B a účinných látek pro omezení rizika vzniku křečí. Účinnými látkami jsou L-karnosin, který podporuje vytrvalostní výkon a potlačuje zakyselení svalu, a extrakt z vrbové kůry, který obsahuje 15 % salicynu.Složení Anticrampu je citlivě sestaveno s ohledem na fyziologické požadavky organismu na vyrovnané minerálové a acidobazické rovnováhy.unikátní směs minerálů, vitaminů a účinných látekpraktická forma kapslíANTICRAMP je určen pro: doplnění ztracených minerálů a omezení rizika vzniku křečí.Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ Anticramp 120 kapslíobsahuje: hydrogenfosforečnan sodný, citronan hořečnatý, želatinová tobolka, glukonát draselný, glukonát vápenatý, hydrogenuhličitan sodný, chlorid sodný, extrakt vrbové kůry, L-Carnosin, kalcium pantotenát (vitamin B5), protispékavá přísada oxid křemičitý, nicotinamid (vitamin B3), thiaminmononitrát (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).DÁVKOVÁNÍ Anticramp 120 kapslípřed fyzickou aktivitou cca 40 minut užijte 2 kapsle a zapijte vodouv průběhu časově náročného výkonu užívejte 1 kapsli každých 20 až 30 minut, dle charakteru aktivity a prostředíje vhodné zapít dostatečným množstvím vody či hypotonického nápoje – ne izotonického či hypertonickéhopři teplotách prostředí nad 30 °C konzultujte užívání s odborníky a dbejte na dostatečný přísun tekutinmaximální denní dávka: 5 kapslíPOUŽITÍpo otevření skladujte při teplotě 10-25 °C a spotřebujte do 2 měsícůUPOZORNĚNÍPotravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


 • MagnesLIFE 10x25mlMAGNESLIFE je vysoce účinný roztok hořečnatých iontů (magnesia). Tekutá forma zajistí lepší vstřebatelnost a tak je přípravek určen pro akutní případy disbalance hořčíku v organismu. V praktickém balení jej můžete mít vždy u sebe. 250 mg hořčíku v jedné dávce. MAGNESLIFE obsahuje také vitamin B6.Charakteristika účinných látek MAGNESLIFE:Hořčík (magnesium – Mg ) patří mezi nejdůležitější minerální látky nezbytné pro život, které si člověk nedokáže sám vytvořit. Proto jsme odkázáni na jeho příjem potravou.Hořčík plní mnoho životně důležitých funkcí při regulaci energetického metabolismu, protože působí jako kofaktor a aktivátor řady enzymů.Vitamin B6 (pyridoxin) musí být neustále doplňován ze stravy. Mimo jiné přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.MAGNESLIFE je určen pro: akutní podání, lze však užít i jako prevenci.Hořčík navázaný na biologické nosičeTekutá forma zajišťuje lepší vstřebatelnostObohacen o vitamin B6Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ MagnesLIFE 10x25ml obsahuje: voda, citronan hořečnatý, fruktóza, glukóza, regulátor kyselosti kys. citronová, konzervanty (kyselina sorbová, benzoan sodný), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), sladidla acesulfam K a sukralóza.DÁVKOVÁNÍ MagnesLIFE 10x25ml Doporučené dávkování produktu MAGNESLIFE: pro akutní řešení svalových křečí během fyzické aktivity. Vypijte při prvních signálech přicházejících křečí. Lze jej také užít kdykoliv v průběhu dne, nejlépe před spaním.Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


 • Krill Oil 1000mg 60 tekutých kapslíKril je druh garnátu, kteří jsou zdrojem potravy pro tuleně, žraloky, velryby, tučňáky a mnoho dalších mořských živočichů. Olej vyrobený z krilu je bohatý na esenciální mastné kyseliny, včetně Omega-3 a 6. Kril olej je velmi stabilní, bez obsahu těžkých kovů a je účinnější v lidském těle, než běžné kapsle rybího oleje. Amix™ Krill Oil přináší silnou dávku čištěného kril oleje v každé snadno vstřebatelné tobolce z měkké želatiny.Výhody:Zdroj omega 3 a 6 mastných kyselinSLOŽENÍ Krill Oil 1000mg 60 tekutých kapslíobsahuje: euphasia superba (antarktický kril olej) 1000 mg, želatinová tobolka (želatina, zahušťovadlo: glycerin, čištěná voda)DÁVKOVÁNÍ Krill Oil 1000mg 60 tekutých kapslíVezměte 2 tobolky denně během jídla. Zapijte dostatečným množství vody. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25st C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


 • Green TEA Extract with vitamin C 100 kapslíAmix™ Green TEA kapsle jsou vyrobeny ze silného extraktu zeleného čaje. Zelený čaj je vyráběn z listů rostliny camellia sinensis. Oproti černému čaji, listy nejsou podrobeny oxidaci. Díky tomu v nich zůstává vyšší obsah antioxidantů.velice silný antioxidantpodporuje proces spalování tukůpodporuje funkci imunitního systému500 mg v kapsliv kombinaci s vitamínem CDoplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ Green TEA Extract with vitamin C 100 kapslíobsahuje: extrakt zeleného čaje , želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitýDÁVKOVÁNÍ Green TEA Extract with vitamin C 100 kapslíUžívejte 1 kapsli 1-2x denně před jídlem. Zapijte větším množstvím vody.Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


 • Alpha Lipoic Acid 90 kapslíSoučasná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. Internetové stránky a odborná literatura však ještě stále nabízejí dostatek dostupných, objektivních informací o aktivních látkách v tomto produktu.
  Vysoká kvalita, původ a čistotu použitých složek + minimum balastních aditiv.
  Hlavní filozofií všech produktů Reflex Nutrition je maximální kvalita a čistota použitých surovin s minimem balastních aditiv. Proto je také použita výhradně forma kapslí. Značka Reflex Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou ve vysokém počtu případů tvořit až 50% tablety. 
  Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu
  SLOŽENÍ Alpha Lipoic Acid 90 kapslí
  obsahuje: Kyselina alfa-lipoová, maltodextrin, kluzné látky – stearan hořečnatý, protihrudkující látky – dioxid křemičitý, želatinová kapsle
  Garance společnosti Reflex Nutrition
  Inovační technologieNejvyšší rating použitých surovinVyrobeno ze 100% zelené energieVyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalechVyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahyAbsolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.
  DÁVKOVÁNÍ Alpha Lipoic Acid 90 kapslí
  Berte 1 kapsli 1 – 3 krát denně, nebo podle doporučení lékaře. Zapijte dostatečně vodou


 • Oxxy-DTOX 100 kapslí
  MuscleCore® Oxxy-DTOX® je produkt založený na unikátním komplexu ovocno-zeleninových extraktů Oxxynea®. Navíc obsahuje extrakt z hroznových jader, extrakt ze zeleného čaje, vitamínu E, kyselinu alfa-lipoovou, Astaxantin, extrakt z černého pepře BioPerine®, bakterie střevní mikroflóry Lactospore® a nezbytnou vysokou dávkou vitamínu C.
  SLOŽENÍ Oxxy-DTOX 100 kapslí
  obsahuje: Oxxynea® patentovaný ovocno-zeleninový komplex 800 mg (červené a bílé hrozny, pomeranč, grep, borůvka, papaya, jahoda, jablko, meruňka, třešeň, černý rybíz, rajčata, mrkev, zelený čaj, olivy, brokolice, zelené zelí, cibule, česnek, pšeničné klíčky, okurka, chřest); želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý); extrakt z hroznových jader 400 mg, kyselina askorbová (vit.C 400 mg – 500 %*), DL-alfa-tokoferyl-acetát 50% (vit. E 200 mg – 1666 %*), extrakt ze zeleného čaje 400 mg, kyselina alfa-lipoová 80 mg, LactoSporeTM 600 mil. výtrusů (bakterie střevní mikroflóry – bacillus coagulans, maltodextrin), astaxanthin 3% (Haematococcus pluvialis) 8 mg, Bioperine® 8 mg( extrakt z černého pepře), látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý.
  DÁVKOVÁNÍ Oxxy-DTOX 100 kapslí
  Smíchejte 1 odměrku (24,5 g) s 200 až 300 ml vody a vypijte ihned po fyzickém výkonu. Chcete-li změnit chuť a sladkost nápoje, upravte množství vody, použité pro přípravu.
  Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
  Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.


anticrampy | Antioxidanty

Jedná se o areobní typy cvičení, které pomáhají zlepšovat výkonnost srdce, spalovat tuk a rýsovat svaly. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek. Najdete zde aerobic pomůcky pro bossu, zumbu a další aerobní cvičení. Posilovací věže umožňují pohodlně cvičit hezky doma nebo i na chalupě, a to bez dlouhého docházení do často zapocených posiloven. VÍTEJTE NA WEBU S NEJŠIRŠÍM VÝBĚREM KVALITNÍCH POSILOVACÍCH STROJŮ. NALEZNETE ZDE FITNESS VYBAVENÍ POSILOVEN – POSILOVACÍ STROJE. Ukládání tuků v těle má neblahý vliv na náš organismus, takže s tím pojďme začít něco dělat. Posilovací stroje tvoří základ každého tradičního fitness centra. Běhání, jízda na kole, či chůze jsou účinné prostředky udržování kondice a formování postavy. Posilovací stroje za skvělé ceny. LAVICE A ČINKY PRO VYBAVENÍ DOMÁCÍCH, HOTELOVÝCH, KLUBOVÝCH, FIRMENÍCH A VEŘEJNÝCH POSILOVEN! Nejlevnější anticrampy | Antioxidanty. Než je posilovací stroj zařazen do prodeje na fitness.cz, prochází důkladnými testy našich testerů. Nabízíme činky jednoručky v hmotnostech od 0,5kg do 50kg. Nejširší nabídkaanticrampy | Antioxidanty. Nevíte, jak si zařídit posilovnu doma? Poradíme Vám!