Add anything here here or just remove it..

anticrampy | Minerály

 • Daily One 60 tabletDoplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ Daily One 60 tabletobsahuje: sodná sůl kroskarmelozy, celuloza, povidon, kyselina stearová, magnesium stearat, silikon dioxidDÁVKOVÁNÍ Daily One 60 tabletDenní dávka je 1 tableta.Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


 • The Rapid Muscle Full-Oxygen 60 kapslíAmix™ Muscle FULL-OXYGEN® se skládá z látky Bioferrin® Boost, glukonanu železnatého a vitamínu C. Tato kombinace látek je ideální pro využití vlivu železa na lidský organismus a to vlivem na optimální fyzický výkon, jako pomoc při trávení, přičemž vitamín C a železo přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.Železo dále přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v lidském těle a vitamín C zvyšuje vstřebatelnost železa, kromě toho dále přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během a po intenzivní fyzické námaze a pomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Bioferrin® Boost (hovězí laktoferin) je biologicky aktivní látka, mléčný protein izolovaný z čerstvé sladké syrovátky pomocí technologie separace frakcí. Tato unikátní technologie separace a zpracování zachovává maximum biologicky aktivních látek tím, že eliminuje vliv vysokých teplot denaturace během zpracování.SLOŽENÍ The Rapid Muscle Full-Oxygen 60 kapslíobsahuje: kyselina askorbová (vitamín C 500 mg – 625 %*), glukonan železnatý (železo) 14 mg (100%*), želatinová kapsle (čistá želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), bílkovina laktoferin (Bioferrin® Boost) /z mléka/ 100 mg, látky protispékavé: stearan hořečnatý a oxid křemičitý. *RHP – referenční hodnota příjmuDÁVKOVÁNÍ The Rapid Muscle Full-Oxygen 60 kapslíVezměte 1 kapsli denně nebo dle doporučení vašeho lékaře. Zapijte dostatečným množstvím vody.Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


 • EnzymEx Multi 90 kapslíEnzymEx® Multi obsahuje spektrum důležitých enzymů nezbytných pro kvalitní trávení. Enzymy v tomto komplexu jsou mikrobiálního původu (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriální neutrální proteáza). Tento výrobek je proto zcela rostlinného původu.napomáhá zlepšovat trávenípřírodní produktrostlinný původDoplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ EnzymEx Multi 90 kapslíobsahuje: Složení ve 2 kapslích: hydrogenfosforečnan vápenatý, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), EnzymEx® komplex 300mg (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriální neutrální proteáza), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitýDÁVKOVÁNÍ EnzymEx Multi 90 kapslí2 kapsle denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.


 • Calcium + Magnesium + Zinek 100 tabletAmix™ Calcium-Magnesium-Zinc – směs základních minerálů. Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů a je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti svalů. Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů a nehtů. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ Calcium + Magnesium + Zinek 100 tabletobsahuje: Kyselina strearová, Karboxymethylcelulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitýDÁVKOVÁNÍ Calcium + Magnesium + Zinek 100 tabletUžívejte 1-2 tablety s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.


 • Zinc Matrix 100 kapslíJe unikátní synergická kombinace minerálů, vázaných v chelátech na aminokyseliny, určená k přirozené stimulaci tvorby ……….
  Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. Internetové stránky a odborná literatura však ještě stále nabízejí dostatek dostupných, objektivních informací.
  Vysoká kvalita, původ a čistotu použitých složek + minimum balastních aditiv.
  Hlavní filozofií všech produktů Reflex Nutrition je maximální kvalita a čistota použitých surovin s minimem balastních aditiv. Proto je také použita výhradně forma kapslí. Značka Reflex Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou ve vysokém počtu případů tvořit až 50% tablety.
  Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu
  SLOŽENÍ Zinc Matrix 100 kapslí
  obsahuje: aspartát hořečnatý, maltodextrin, monomethionin zinku, kluzné látky – stearan hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid, chelátový komplex mědi, chelátový komplex bóru, protihrudkující látky – dioxid křemičitý, želatinová kapsle
  V čem se liší Zinc Matrix od konkurence?
  Tato speciální formule je odlišná od klasických ZMA produktů, protože Zinc Matrix obsahuje navíc aditivum aminokyselin vázaných v chelátech na měď a Bór.
  Garance společnosti Reflex Nutrition
  • Inovační technologie• Nejvyšší rating použitých surovin• Vyrobeno ze 100% zelené energie• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.
  DÁVKOVÁNÍ Zinc Matrix 100 kapslí
  Berte 3 kapsle večer před spaním, zapijte dostatečně vodou


anticrampy | Minerály

Posilovací věže, spinningová kola, steppery, trampolíny, veslařské trenažery, které mají nejlepší jméno v Evropě i v USA. Servisní technici jsou školeni přímo na výrobních linkách výrobců nebo v servisních střediscích mateřských závodů. Posilovací stroje i posilovací věže jsou dodávány od předních výrobců nejvyšší kvality. Většina objednaných trenažérů je odesílána ještě v den objednání, nejpozději následující pracovní den. Ukládání tuků v těle má neblahý vliv na náš organismus, takže s tím pojďme začít něco dělat. V naší nabídce najdete kompletní sortiment činek, kotoučů i příslušenství za nejlepší možné ceny. Nabízíme osvědčené značeky: Insportline, Master, Diadora a BH Fitness. Pro snadný výběr produkt ve skupině Posilovací stroje máte k dispozici hledání dle parametrů. Vybrat si můžete bezmotorový magnetický pás nebo také klasický motorový pás. Trendem poslední doby jsou například kettlebell. Myslíme též na ženy, proto jsme do nabídky zařadili činky na aerobik a fitness. Vyberte si z nabídky anticrampy | Minerály. Posilovací lavice je základem každé posilovny. Vybudování dobré postavy a protrénování svalů Vám odbourá zdravotní problémy, protože posílíte svaly, které vám způsobují potíže. Činky a závaží na ně patří k základní součásti každé domácí posilovny. Magnetické běžecké pásy jednoduše složíte a můžete je tak po cvičení umístit třeba pod postel.