Add anything here here or just remove it..

Fitness

 • Nuda při cvičení…tak na to teď zapomeňte. Jsou tu činky kettlebell . Činky netradičního vzhledu, ale o to zajímavější a zábavnější chvíle strávíte při cvičení s nimi. Pořiďte si tyto jedinečné fitness pomůcky a Váš silový a svalový rozvoj dosáhne nebývalých rozměrů. Odlišný úchop a široká variabilita cvičení je zárukou skvělých výsledků. Na stránkách DoMish Sport Vám nabízíme tyto činky v mnoha variantách – kovové či vinylové , vždy budou připraveny pomoci zdokonalit Váš vzhled. Klikněte a vyberte.


 • Posilovací lavice určená na cvičení s činkami. Zaujme i nejnáročnější uživatele. Vyrobeno z oceli nejvyšší kvality.Integrované stojany na hřídele v rozmězí 112 – 152 cm.Maximální bezpečnost a možnost procvičit různé svalové partie.Pohodlné čalounění, které je doplněno práškovým lakováním.Lze přikoupit i adaptéry: předkopávání H 0023, modlitebník H0013, kladka H0143.


 • MASTER Poseidon je multifunkční posilovací stroj určený pro domácí použití. Nabízí široké spektrum cviků pro posilování všech svalových partií. Je ideální jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší sportovce.

  Ocelovou konstrukci posilovací věže MASTER Poseidon tvoří masivní profily 50 x 50 mm. Její povrch je ošetřen speciální úpravou pro delší životnost. Stejně tak ocelová lanka jsou opatřena umělohmotným potahem proti opotřebení. Kladky jsou osazeny kvalitními ložisky, která vedle dlouhé životnosti zajišťují také plynulý chod stroje.

  Posilovací věž MASTER Poseidon disponuje zásobníkem se zátěží o hmotnosti 65 kg. Závaží mají podobu plastových cihliček, které mají stejnou hmotnost jako kovové, ale umožňují tišší manipulaci.

  Posilovací věž MASTER Poseidon je vybavena leg pressem pro posilování nohou, butterfly posilovačem pro prsní svaly a možností Dips pro intenzivní trénink břišních svalů. Dále zde najdeme horní kladku pro zakopávání a dolní kladku pro předkopávání.

  Rozměry posilovací věže MASTER Poseidon jsou 169 x 172 x 203 cm. Celková hmotnost stroje je 154 kg. Maximální hmotnost uživatele by neměla překročit 120 kg. Maximální doporučená výška uživatele je 190 cm.

  Na posilovací věž MASTER Poseidon se vztahuje prodloužená záruka 5 let. Odborný servis je dostupný po celé České republice.


 • Rotopedy se nacházejí v různých cenových relacích. Vyberete-li si v případě, že hledáte velmi levné řešení, ale široká nabídka na vás čeká i v případě, že hledáte rotoped vyšší třídy vyznačující se mnohými funkcemi a dalšími vychytávkami.

  Pokud jste se rozhodli pořídit si rotoped vyšší třídy, mohl by pro vás být vhodným tipem rotoped HMS M 0907 Premium. Magnetický odpor a zátěžové kolo o hmotnosti 6 kg.

  Pohodlné používání rotopedu HMS M 0907 Premium Vám umožní horizontální a vertikální nastavení sedátka, nastavitelná řídítka, transportní kolečka a celková konstrukce rotopedu.

  Mnohé možnosti vám přináší počítač, který je součástí rotopedu, který zpestří Vaše cvičení.

  Rotoped má délku 97 cm, šířku53,5 cm výšku 150 cm a jeho hmotnost je 23,5 kg. Nosnost přístroje je 120 kg.


 • Tunturi MAGIC BALL – posilovač zápěstí.
  


 • Kožené fitness rukavice s dobrým úchopem.
   

  


 • Kettlebell je unikátní železná činka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem, potažená vinylem. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé sportovce a je určena k rozvoji síly. Lze ji používat jednotlivě i po páru, jednoručně i obouručně.
   

  


 • Vzpěračský pás SPOKEY Perun je vyroben z hovězí kůže a je vybaven průvlečnou sponou. Šířka tohoto pásu je 10 cm.
  Vzpěračský pás je nezbytným doplňkem při vzpírání a posilování dolních končetin. Při provádění těžkých cviků vzniká totiž vysoká zátěž a může tak dojít ke vzniku břišní kýly. Tomuto problému předchází právě nošení vzpěračského pásu.
  Varianty: béžová (L – 115 cm), černá (L – 115 cm), černá (M – 105 cm), černá (XL – 125 cm)


 • Opěrky na kliky MASTER Twist Push Up rotační úchyty umožňují dosáhnout lepších výsledků při cvičení. Tyto unikátní rotační úchyty mají non-slip základnu a pevné a robustní úchyty s twist systémem, který umožňuje přirozený pohyb rukou při cvičení.


 • Elektronická verze rotopedu M9239. Tento model je robustnější a odolnější vůči Vašemu domácímu tréninku.Setrvačník o hmotnosti 9 kg, dotykový displej a počítač s 21 programy.Tento model je také vybaven audio USB konektorem, díky kterému můžete připojit Váš tablet nebo mp3.Tento model po všech stránách předčí svého předchůdce. Těžký setrvačník, automaticky nastavitelný odpor, nastavitelné a pohodlné sedlo a komfortní pedály s nastavitelnými ramínky.


 • Tunturi Pilates Ring – pomocí tohoto multifunkčního Pilates kruhu je možné provádět celou řadu cviků Pilates pro posílení a protažení svalů na rukou a na nohou a taktéž zádových svalů. Vyrobeno ze skleněných vláken potaženo měkkou pěnou. Ideální pro časté použití. Barva fialová


 • Cyklotrenažer MASTER X-06 disponuje magnetickou brzdou a stabilním rámem. Jednoduchá konstrukce na kterou přiděláte své kolo. Regulace odporu se provádí páčkou, kterou lze umístit na řídítka.


Fitness

Tyto značky Vám zaručují skvělou kvalitu, díky které Vám bude běžecký pás sloužit mnoho let. On-line činkárna jak má být, V oddělení činky, závaží a tyče najdete vše, co potřebujete k posilování. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vždy přímo u zákazníka. Nemusíte tedy posilovací stroje o váze mnoha desítek kilogramů nikam převážet. Fitness za nejlepší ceny. Vyhnete se tak zvědavým dotazům návštěvníků, ale získáte i potřebný klid pro své cvičení. Posilovací věž je vlastně taková posilovna v jednom stroji. Posilovací stroje za skvělé ceny. Posilovací stroje jsou i součástí tréninkových programů profesionálních sportovců, kterým umožňují přípravu i mimo sezónu. Levné posilovací stroje se kterými budete spokojeni. Posilovací stroje levně a za skvělé ceny. U položek označených modrou ikonou \\\\\\\\\\\\\\\”montáž zdarma\\\\\\\\\\\\\\\” je prováděna i montáž posilovacího stroje servisním technikem přímo u zákazníka. Fitness ve slevě. Doprava všech fitness zařízení v ČR i SR je vždy zdarma. V oddělení činky, závaží a tyče najdete vše, co potřebujete k posilování.