Add anything here here or just remove it..

Závaží na ruce a nohy

 • Závaží na zápěstí,  vhodné pro aerobic nebo kondiční běh, komfortní nylonový povrch, zapínání na suchý zip, funkční design.
   
  Barva šedá/černá.
  


 • Multifunkčně využitelná zátěž na zápěstí. Doplněk pro posílení svalů rukou při chůzi, běhu či jiném sportu. Malá hmotnost ale velké výsledky. Vaše ruce budou silnější, pevnější a pěknější. Zátěž na zápěstí MASTER Neopren 2 x 0,5 kg snadno připevníte pomocí suchého zipu. Zátěž na zápěstí je oblíbená jak u mužů tak žen všech kategorií.


 • Závaží na suchý zip SPOKEY Com Form 2 x 1 kg je zhotovené z neoprenu. Lze je umístit na předloktí a použít během posilování a cvičení nebo při běhu. Odolné textilní zátěže jsou ideální cvičební pomůckou, pokud nechcete, aby vám v rukou překážely činky. Závaží se zapíná na suchý zip a je jedinečné tím, že je anatomicky tvarované. Otvor na palce navíc zabraňuje klouzání závaží po ruce. Hmotnost každého závaží je 1 kg. V balení jsou 2 kusy.


 • Tunturi Arm/Leg Weight – Závaží 2×1 kg na zápěstí nebo kotníky, vhodné pro aerobic nebo kondiční běh. Komfortní nylonový povrch, zapínání na suchý zip, Barva černá/šedá.


 • Závaží na suchý zip SPOKEY Flo Form 2 x 0,5 kg je zhotovené z neoprenu. Lze je umístit na předloktí nebo nohy a použít během posilování a cvičení nebo při běhu. Odolné textilní zátěže jsou ideální cvičební pomůckou, pokud nechcete, aby vám v rukou překážely činky, nebo v případě, že chcete trénovat třeba jen nohy. Závaží se zapíná na suchý zip a je oblíbené pro svůj atraktivní design. Hmotnost každého závaží je 0,5 kg. V balení jsou 2 kusy.


 • Tunturi Arm/Leg Weight – Závaží 2×1,5 kg na zápěstí nebo kotníky, vhodné pro aerobic nebo kondiční běh. Komfortní nylonový povrch, zapínání na suchý zip, Barva černá/šedá.


 • Závaží na suchý zip SPOKEY Form 2 x 2 kg je zhotovené z neoprenu. Lze je umístit na předloktí nebo nohy a použít během posilování a cvičení nebo při běhu. Odolné textilní zátěže jsou ideální cvičební pomůckou, pokud nechcete, aby vám v rukou překážely činky, nebo v případě, že chcete trénovat třeba jen nohy. Závaží se zapíná na suchý zip. Hmotnost každého závaží je 2 kg. V balení jsou 2 kusy.


 • – hmotnost 2 x 0,5
  – upnutí na suchý zip
  – materiál obalu nylon

  – hmotnost balení: 1.00 kg

  – barevné provedení je ilustrativní a může se lišit


 • Závaží na suchý zip SPOKEY Form 2 x 0,5 kg je zhotovené z neoprenu. Lze je umístit na předloktí nebo nohy a použít během posilování a cvičení nebo při běhu. Odolné textilní zátěže jsou ideální cvičební pomůckou, pokud nechcete, aby vám v rukou překážely činky, nebo v případě, že chcete trénovat třeba jen nohy. Závaží se zapíná na suchý zip. Hmotnost každého závaží je 0,5 kg. V balení jsou 2 kusy.


 • Závaží  na zápěstí nebo kotníky, vhodné pro aerobic nebo kondiční běh. Komfortní nylonový povrch, zapínání na suchý zip.
  Barva: černá/modrá


 • Závaží na suchý zip SPOKEY Flo Form 2 x 1 kg je zhotovené z neoprenu. Lze je umístit na předloktí nebo nohy a použít během posilování a cvičení nebo při běhu. Odolné textilní zátěže jsou ideální cvičební pomůckou, pokud nechcete, aby vám v rukou překážely činky, nebo pokud chcete trénovat třeba jen nohy. Závaží se zapíná na suchý zip a je oblíbené pro svůj atraktivní design. Hmotnost každého závaží je 1 kg. V balení jsou 2 kusy.


 • Závaží na zápěstí,  vhodné pro aerobic nebo kondiční běh, komfortní nylonový povrch, zapínání na suchý zip, funkční design.
   
  Barva šedá/černá.
  


Závaží na ruce a nohy

Vyhnete se tak zvědavým dotazům návštěvníků, ale získáte i potřebný klid pro své cvičení. Cvičíme, abychom získali ideální postavu, kondici a zdraví. Pro žádoucí výsledky je ovšem třeba cvičit pravidelně. Posilovací stroje jsou univerzálními pomocníky a budete s nimi spokojeni. Magnetické běžecké pásy jednoduše složíte a můžete je tak po cvičení umístit třeba pod postel. Nabízí se i sada činek, která se skládá z hřídele, kotouče a matičky na upevnění. Eliptické trenažéry, rotopedy, cyklotrenažery, běžecké pásy, veslovací trenažéry, brusle, pennyboardy, skateboardy, longboardy, kola. Šetřete čas a cvičte v pohodlí domova. Posilovací stroj je sestaven odborně, nehrozí riziko poškození posilovacího stroje při montáži zákazníkem. Jedná se o areobní typy cvičení, které pomáhají zlepšovat výkonnost srdce, spalovat tuk a rýsovat svaly. Posilovací věž totiž nabízí kombinaci několika strojů najednou, můžete tedy procvičovat prakticky celé tělo. Běhání, jízda na kole, či chůze jsou účinné prostředky udržování kondice a formování postavy. Nabízíme opravdu širokou škálu fitness produktů a pomůcek pro posilování břicha, posilování rukou, stehen, lýtek, ramenou či posilování prsních svalů. Posilovací věže, spinningová kola, steppery, trampolíny, veslařské trenažery, které mají nejlepší jméno v Evropě i v USA.