Add anything here here or just remove it..

Fitness doplňky

 • Tunturi MAGIC BALL – posilovač zápěstí.
  


 • Kožené fitness rukavice s dobrým úchopem.
   

  


 • Vzpěračský pás SPOKEY Perun je vyroben z hovězí kůže a je vybaven průvlečnou sponou. Šířka tohoto pásu je 10 cm.
  Vzpěračský pás je nezbytným doplňkem při vzpírání a posilování dolních končetin. Při provádění těžkých cviků vzniká totiž vysoká zátěž a může tak dojít ke vzniku břišní kýly. Tomuto problému předchází právě nošení vzpěračského pásu.
  Varianty: béžová (L – 115 cm), černá (L – 115 cm), černá (M – 105 cm), černá (XL – 125 cm)


 • Opěrky na kliky MASTER Twist Push Up rotační úchyty umožňují dosáhnout lepších výsledků při cvičení. Tyto unikátní rotační úchyty mají non-slip základnu a pevné a robustní úchyty s twist systémem, který umožňuje přirozený pohyb rukou při cvičení.


 • Tunturi Pilates Ring – pomocí tohoto multifunkčního Pilates kruhu je možné provádět celou řadu cviků Pilates pro posílení a protažení svalů na rukou a na nohou a taktéž zádových svalů. Vyrobeno ze skleněných vláken potaženo měkkou pěnou. Ideální pro časté použití. Barva fialová


 • Výborná pomůcka pro kondiční trénink. Různé styly úchopů a výborná skladovatelnost.Vhodné pro balanční cvičení, dynamické síly a nácvik rovnováhy.


 • Závěsný posilovací systém z nastavitelných popruhů. Využití vlastní
  hmotnosti jako u TRX. Součástí balení jsou dvě instruktážní DVD a
  jídelníček (v anglištině).Dále obsahuje závěs do dveří nebo prodlužovací popruh přes větev.


 • Tunturi Aerobic Band Light (zelený) – latexový pás pro posilování.
  Rozměr: 120 x 15 cm, tloušťka 0,5 mm 


 • 3921 – Finnlo FLOOR MAT podložka – pryžová podložka pod stroje – skvěle tlumí zvuky – chrání podlahu před poškozením – vhodná jako podložka pod trenažéry a lavice – využití v posilovnách – podlaha pro boxery Rozměr: 120 cm x 70 cm x 1,0 cm


 • Set několika cvičebních pomůcek. Ideální pro domácí cvičení. Balení obsahuje body trimer -Jednoduchá pomůcka pro každodenní posilování prsních, stehenních svalů a paži. Přístroj je založen na jednoduchém principu odporu pružin. Pár molitanových činek 1 kg, pár posilovacích kleští a švihadlo. Výhodný set posilovacích pomůcek za skvělou cenu.


 • Tunturi posilovač zápěstí POWER GRIP
  


 • Power Twister (ohýbací tyč) je jedním z nejlepších fitness doplňků, který slouží k posílení horních svalových partií těla.
   

  


Fitness doplňky

Fitness produkty pro posilování a formování postavy. Vyberte si z nabídky fitness doplňky. Většinu naší nabídky tvoří posilovací stroje: běžecké pásy, cyklotrenažery, crossové trenažery, činky, ergometry, hrudní pásy, rotopedy, posilovací lavice, posilovací věže, steppery, trampolíny, veslařské trenažery, které mají nejlepší jméno v Evropě i v USA. Vyberte si fitness doplňky. Pro komfortní skladování kotoučů a činek lze dokoupit stojan na činky , předejdete tím jejich povalování po místnosti a případnému úrazu. POSILOVACÍ STROJE TESTUJEME PRO VÁS! K tomu všemu Vám poslouží fitness produkty a fitness pomůcky té nejvyšší kvality. Posilovací stroje, které můžete používat v klidu domova. Pokud vám to podmínky a peněženka dovolí, vybírejte dobře větratelné prostory s odolnou podlahou, jež bude schopna tlumit nárazy. Fitness pomůcky jako fitness doplňky využije každý. Hledáte řešení, které není prostorově náročné? Hledáte něco elegantního, co Vás finančně nepoloží a zároveň umožní trénink s různými váhami? Posilování doma nebylo nikdy snadnější. Posilovací stroje lze dnes jednoduše složit a rozložit, nezaberou příliš místa. Posilovací stroje ve vlastní domácnosti přináší větší časovou flexibilitu a v dlouhodobém horizontu šetří náklady na posilovnu. Magnetické běžecké pásy jednoduše složíte a můžete je tak po cvičení umístit třeba pod postel.