Add anything here here or just remove it..

Ostatní fitness doplňky

 • Tunturi Pilates Ring – pomocí tohoto multifunkčního Pilates kruhu je možné provádět celou řadu cviků Pilates pro posílení a protažení svalů na rukou a na nohou a taktéž zádových svalů. Vyrobeno ze skleněných vláken potaženo měkkou pěnou. Ideální pro časté použití. Barva fialová


 • Výborná pomůcka pro kondiční trénink. Různé styly úchopů a výborná skladovatelnost.Vhodné pro balanční cvičení, dynamické síly a nácvik rovnováhy.


 • Závěsný posilovací systém z nastavitelných popruhů. Využití vlastní
  hmotnosti jako u TRX. Součástí balení jsou dvě instruktážní DVD a
  jídelníček (v anglištině).Dále obsahuje závěs do dveří nebo prodlužovací popruh přes větev.


 • 3921 – Finnlo FLOOR MAT podložka – pryžová podložka pod stroje – skvěle tlumí zvuky – chrání podlahu před poškozením – vhodná jako podložka pod trenažéry a lavice – využití v posilovnách – podlaha pro boxery Rozměr: 120 cm x 70 cm x 1,0 cm


 • Tunturi Sauna Suit – ideální pro aerobní cvičení. Stimuluje pocení při cvičení.
  Snadná údržba, lze prát.

  


 • Tunturi Yoga Block & Strap – sada pomůcek pro jógu.
  Obsahuje: 1x kvádr pro civčení jógy z pevné stabilní hmoty (7 x 15 x 22 cm), bavlněný joga pásek s plastovou přezkou (180 x 3,8 cm). 


 • Tunturi Yoga Massage Roller
  Průměr: 15cm
  Délka: 90 cm
  


 • Komfortní neoprénové pouzdro na ruku vhodné pro iPhone 4/5, Galaxy S3 / S4 a Galaxy Note 1, s reflexním okrajem a přihrádkou na klíče. Lze připevnit i na zápěstí.

  Barva: černá
  


 • Tuhý, ale pružný kruh, obalený měkkým plastem, který klade při cvičení odpor, po obou stranách je opatřen dvěma měkkými úchyty. Stlačováním proti odporu procvičujeme svaly ramen, paží, hrudníku, centra síly a nohou.


 • Závěsný posilovací systém MASTER Multitrainer je skvělá fitness pomůcka, díky které můžete cvičit s vlastní hmotností.
  Multitrainer se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či použít jiný opěrný bod. Posilování s vahou vlastního těla je vysoce účinný a při tom jednoduchý způsob cvičení s nízkými pořizovacími náklady. Jedná se variantu odvozenou od TRX systému (závěsného systému)
  Závěsný posilovací systém MASTER Multitrainer má dostatečně kvalitní popruhy s vysokou nosností. Konce těchto popruhů jsou opatřeny úchopy pro ruce nebo nohy.
  S tímto posilovacím systémem snadno a efektivně posílíte všechny svalové partie. Instalace system je velmi snadná a rychlá. Součástí balení je mimo sady posilovaccích popruhů i popruh pro ukotvení do dveří a popruh pro ukotvení na strom nebo jiný pevný bod. Dále balení obsahuje obal pro snadné uskladnění a manipulaci.


 • MultiTrainer Tunturi Suspension Trainer – víceúčelový posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Konce popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce a nohy. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování proti vlastní hmotnosti se stal rychle velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Po snadné instalaci umožňuje maximálně efektivně posilovat svalstvo celého těla. Hlavními přednostmi posilovače jsou vysoká účinnost, minimální rozměry a nízké pořizovací náklady. Technické detaily: jednoduchy a účinný posilovací systém, kvalitní popruhy s nosností několika set kilogramů, konce poprůhů opatřeny měkkými úchopy pro ruce, umožňuje velmi efektivní posilování všech svalových partií, snadní a rychlá instalace, nízká hmotnost, minimální rozměry, snadná manipulace, nízké pořizovací náklady, nosnost 150kg, univerzální systém uchycení umožňuje využití doma, v přírodě, na dovolené. Barva oranžová/černá.


 • Bederní neoprénový pás – Zahřívá oblast břišních partií a pomáhá redukovat kilogramy a pálit tuky
  Materiál odvádějící vlhkost.
   

  


Ostatní fitness doplňky

Kde umístit domácí posilovnu Ve skupině posilovací stroje máte na výběr produkty od několika výrobců Acra, Brother, Master… Posilovací věže, spinningová kola, steppery, trampolíny, veslařské trenažery, které mají nejlepší jméno v Evropě i v USA. Velmi poptávané jsou nastavitelné, tvz. polohovací posilovací lavice nebo multifunkční posilovací lavice plnící více funkcí pro mnohostranné posilování. Posilovací stroje tvoří základ každého tradičního fitness centra. Umožňují Vám rozvoj síly, dopomáhají ke správnému držení těla. Silový trénink je efektivní cesta ke sportovní postavě. Pro posilování doma doporučujeme různé fitness pomůcky jako balanční podložky, rotany, činky, steppery či rotopedy. Za cenu roční permanentky do fitness centra ( v Praze kolem 6000 Kč ) máte svůj vlastní posilovací stroj a další fitness pomůcky. Pokud vám to podmínky a peněženka dovolí, vybírejte dobře větratelné prostory s odolnou podlahou, jež bude schopna tlumit nárazy. Posilovací stroje lze používat jak na posilování, tak i na hubnutí a rýsování postavy. Posilování doma nebylo nikdy snadnější. Posilovací stroje lze dnes jednoduše složit a rozložit, nezaberou příliš místa. Naše nabídka obsahuje mnoho posilovacích strojů (také posilovací stroje pro domácnost) speciálně pro jednu svalovou partii. Vybrat si můžete bezmotorový magnetický pás nebo také klasický motorový pás.