Add anything here here or just remove it..

Posilovače zápěstí

 • Tunturi MAGIC BALL – posilovač zápěstí.
  


 • Posilovač zápěstí s regulací SPOKEY Cramp 20 – 40 kg slouží jak k posílení jednotlivých svalů prstů, tak k posílení celého předloktí.Tato fitness pomůcka je skvěle skladovatelná, cvičení s ní není náročné na prostor, takže s ní můžete cvičit kde vás napadne. Zátěž u tohoto modelu zápěstního posilovače lze plynule regulovat. Můžete tak dosáhnout odporu o rozpětí od 20 do 40 kg. Pro pohodlí při cvičení jsou držadla pokryta měkkými a pohodlnými gripy..
  Varianty: černozelená, černá


 • Tunturi posilovací kleště – nastavitelná zátěž
  


 • Tunturi MAGIC BALL – posilovač zápěstí se světlem a computerem.
  


 • Tunturi HAND GRIP posilovací kleště


 • Posilovač zápěstí s regulací SPOKEY Cramp slouží jak k posílení jednotlivých svalů prstů, tak k posílení celého předloktí.Tato fitness pomůcka je skvěle skladovatelná, cvičení s ní není náročné na prostor, takže s ní můžete cvičit kde vás napadne. Zátěž u tohoto modelu zápěstního posilovače lze plynule regulovat. Můžete tak dosáhnout odporu o rozpětí od 5 do 20 kg. Pro pohodlí při cvičení jsou držadla pokryta měkkými a pohodlnými gripy..


 • Tunturi posilovací kleště.
  Barva: červená/šedá
  


 • Oblíbený posilovač zápěstí powerball. Součástí balení je instruktážní dvd.


 • Posilovač zápěstí HMS SC 03 slouží jak k posílení jednotlivých svalů prstů, tak k posílení celého předloktí.Tato fitness pomůcka je skvěle skladovatelná, cvičení s ní není náročné na prostor, takže s ní můžete cvičit kde vás napadne. Patřičný odpor zajišťuje dvojitá pružina. Pro pohodlí při cvičení jsou držadla pokryta měkkou pěnovkou.


 • Posilovač rukou SPOKEY Intense slouží jak k posílení jednotlivých svalů prstů, tak k posílení celého předloktí.Tato fitness pomůcka je skvěle skladovatelná, cvičení s ní není náročné na prostor, takže s ní můžete cvičit kde vás napadne. Patřičný odpor zajišťuje pružina. Pro pohodlí při cvičení jsou držadla pokrytá pěnovkou.


 • Posilovač zápěstí HMS SC 06 slouží jak k posílení jednotlivých svalů prstů, tak k posílení celého předloktí.Tato fitness pomůcka je skvěle skladovatelná, cvičení s ní není náročné na prostor, takže s ní můžete cvičit kde vás napadne. Patřičný odpor zajišťuje dvojitá pružina. Pro pohodlí při cvičení jsou držadla pokrytá pěnovkou.


 • Tunturi posilovač pro posílení zápěstí a zpevnění paží.
  


Posilovače zápěstí

Nejlevnější posilovače zápěstí. Když připočteme soukromí, možnost cvičit, kdykoliv chceme, není pochyb, že domácí posilovna zkrátka je dobrá a výhodná volba. Posilovací stroje, posilovací věže i rotopedy nejsou ale jen o postavě, ale také o našem zdraví, a to by mělo být na prvním místě. Jsou vhodné i pro úplné začátečníky, a to pro obojí pohlaví. Mezi praktické doplňky každé posilovny patří zrcadlo, bez něhož nelze kontrolovat správné držení těla. V oddělení činky, závaží a tyče najdete vše, co potřebujete k posilování. Posilování doma se stalo fenoménem, najděte zde i Vy svůl posilovací stroj či fitness pomůcku a začněte s cvičením co nejdříve ! Nejširší nabídkaposilovače zápěstí. Velmi poptávané jsou nastavitelné, tvz. polohovací posilovací lavice nebo multifunkční posilovací lavice plnící více funkcí pro mnohostranné posilování. Většinu naší nabídky tvoří posilovací stroje: běžecké pásy, cyklotrenažery, crossové trenažery, činky, ergometry, hrudní pásy, rotopedy, posilovací lavice, posilovací věže, steppery, trampolíny, veslařské trenažery, které mají nejlepší jméno v Evropě i v USA. Pokud si myslíte že vaše postava nekoresponduje s posledními trendy dle módních časopisů, pak neváhejte, něco s tím udělejte a pořiďte si posilovací stroj. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty.