Add anything here here or just remove it..

Posilovací kolečka

 • Tunturi posilovač zápěstí POWER GRIP
  


 • Silič – posilovací kolečko dvojité MASTER Strong je skvělým pomocníkem při domácím cvičení. Díky jeho skladným rozměrům se bez problemů vejde do skříně k ostatním domácím fitness pomůckám.Za pomoci posilovacího kolečka snadno a rychle posílíte svalstvo celého těla, především břicha, rukou, ramen a paží. Tento model je díky své konstrukci dostatečně stabilní a dodává se společně s podložkou pro cvičení.


 • Silič – posilovací kolečko MASTER Slider je skvělým pomocníkem při domácím cvičení. Díky jeho skladným rozměrům se bez problemů vejde do skříně k ostatním domácím fitness pomůckám.Za pomoci posilovacího kolečka snadno a rychle posílíte svalstvo celého těla, především břicha, rukou, ramen a paží. Tento model je díky své konstrukci dostatečně stabilní a dodává se společně s podložkou pro cvičení. Je vhodný také jako aerobická pomůcka.


 • Posilovací kolečko je určeno k formování především břišních svalů. Během tréninku však zapojujete i ruce a ramena. Toto kolečko  představuje komplexní cvičební nástroj, včetně podložky pod kolena. – posiluje a formuje pás – posiluje ruce, ramena a záda – materiál: plast, pěnové návleky na rukojetích – materiál kol: plast + guma
  


 • Silič – posilovací kolečko dvojité EW01B je skvělým pomocníkem při domácím cvičení. Díky jeho skladným rozměrům se bez problemů vejde do skříně k ostatním domácím fitness pomůckám.Za pomoci posilovacího kolečka snadno a rychle posílíte svalstvo celého těla, především břicha, rukou, ramen a paží.


 • Posilovací kolečko SPOKEY Twin je posilovací pomůcka pro horní polovinu těla. Skládá se z úchytů a kolečka. Posilovací kolečko má protiskluzovou úpravu a železnou konstrukci úchytů. Mezi jeho velké výhody patří, že se velice snadno čistí.
  Varianty: modrá, zelená


 • Silič kolečko SEDCO Power Wheel posiluje ruce, ramena a záda. Posiluje a formuje pas, formuje paže, břicho, nohy, boky a záda. Výrobek je navržen zejména pro současnou sportovní generaci.


 • Posilovací kolečko TUNTURI je určeno k formování především břišních svalů. Během tréninku však zapojujete i ruce a ramena. TUNTURI kolečko  představuje komplexní cvičební nástroj.- posiluje a formuje pás- posiluje ruce, ramena a záda- materiál: plast- materiál kol: plast + guma


 • Silič kolečko SEDCO Dvojité b701 posiluje ruce, ramena a záda. Formuje paže, břícho, nohy, boky a záda. Silič je cvičicí pomůcka, určená k domácímu cvičení.


Posilovací kolečka

Posilovací věže umožňují pohodlně cvičit hezky doma nebo i na chalupě, a to bez dlouhého docházení do často zapocených posiloven. Posilovací kolečka ve slevě. Kde umístit domácí posilovnu Zároveň můžete sami poskládat různé jednoručky, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Pokud pro svou posilovnu nenajdete samostatný pokoj, využijte místnost, kde pobýváte nejméně. Cvičíme, abychom získali ideální postavu, kondici a zdraví. Pro žádoucí výsledky je ovšem třeba cvičit pravidelně. Při koupi vybraných posilovacích lavic obdržíte i fitness rukavice zdarma. Posilovací stroje jsou univerzálními pomocníky a budete s nimi spokojeni. Když připočteme soukromí, možnost cvičit, kdykoliv chceme, není pochyb, že domácí posilovna zkrátka je dobrá a výhodná volba. Vyhnete se tak zvědavým dotazům návštěvníků, ale získáte i potřebný klid pro své cvičení. Na posilovací věže nabízíme nadstandardní 5letou záruku. Stroje na posilování dodáváme v demontu balené do krabic pro snadnější transport. Posilovací kolečka za nejlepší ceny. Činky a závaží výborně slouží jak pro hubnutí, tak pro body-building, kulturistiku nebo v rámci tréninku bojových sportů.