Add anything here here or just remove it..

Posilovací sety

  • Set několika cvičebních pomůcek. Ideální pro domácí cvičení. Balení obsahuje body trimer -Jednoduchá pomůcka pro každodenní posilování prsních, stehenních svalů a paži. Přístroj je založen na jednoduchém principu odporu pružin. Pár molitanových činek 1 kg, pár posilovacích kleští a švihadlo. Výhodný set posilovacích pomůcek za skvělou cenu.


  • Posilovací sestava HMS ZE 03 je skvělou sadou pro domácí cvičení. Součástí balení je švihadlo, expander, 2 posilovače zápěstí a posilovací pružina.Pořízením této sady získáte základní fitness pomůcky pro posilování doma či na cestách.


  • 3 páry neoprénových činek, včetně stojanu


Posilovací sety

Zejména u lidí žijících ve velkých městech je sportování venku občas nevhodné, zejména kvůli smogu. U nás nečekáte mnoho týdnů na opravu posilovacího stroje! Ať jste žena nebo muž, každý by chtěl mít krásné a pevné bříško, zadeček, boky, no prostě celou postavu. V naší nabídce najdete kompletní sortiment činek, kotoučů i příslušenství za nejlepší možné ceny. Snažíme se dodávat na český trh zejména vysoce kvalitní stroje z USA značek Tuff Stuff a Impulsefitness. Naleznete u nás kvalitně zpracované posilovací sety. Eliptický trenažér zapojí do cviku, nohy, ruce, ramena zkrátka celé tělo. Kvalitní činka jednoručka by ve Vaší výbavě neměla chybět, stejně jako kvalitní vzpěračská tyč, odolné kotouče a závaží. Posilovací sety ve vysoké kvalitě. To vše a mnohem více najdete zde, v oddělení které se zaměřuje na činky všeho druhu, jak klasické tak profi činky, vzpěračské tyče, kotouče. Nejlevnější nabídka posilovací sety. U nás najdete různé druhy posilovacích lavic jako jsou posilovací lavice na břicho, které jsou primárně určené pro posilování břišních svalů Podívejte se na nabídku posilovací sety.