Add anything here here or just remove it..

Posilovací lavice

 • Posilovací lavice určená na cvičení s činkami. Zaujme i nejnáročnější uživatele. Vyrobeno z oceli nejvyšší kvality.Integrované stojany na hřídele v rozmězí 112 – 152 cm.Maximální bezpečnost a možnost procvičit různé svalové partie.Pohodlné čalounění, které je doplněno práškovým lakováním.Lze přikoupit i adaptéry: předkopávání H 0023, modlitebník H0013, kladka H0143.


 • Tunturi Platinum – Bradla (Dip Station) Stroje řady Tunturi Platinum jsou určené do klubových, hotelových a profesionálních fitness center. Velmi robustní provedení těchto bradel zabezpečuje bezpečný a pohodlný trénink. Tímto výrobkem můžete doplnit Vaši Platinum posilovnu. Cviky: – cviky s vlastní vahou – posilování břišních svalů – přednosy – posilování šikmých břišních svalů – posilování hrudníku, ramen a tricepsu (kliky na bradlech)


 • Nová kolekce společnosti ABISAL zpracována pro Vaše bezstarostné domácí cvičení. Díky odolnému profilu 50 x 50 x 2 mm je hlavní předností této lavice její maximální zatížení a to 300 kg. Skvělým prvkem je také nastavitelnost této lavice. Opěru zad je možné posunout do 12 poloh od 0° do 80° a sedátko do 3 poloh od 0°do 25°. Moderní a komfortní 3D polstrování, odpovídající dokonale tvaru těla především díky dvoum typům pěny vyztužených další vrstvou materiálu. Pěny mají různou hustotu, aby nedeformovaly čalounění a poskytovaly vždy již zmíněný komfort.


 • Posilovací lavice hyperextenze 45̊IMPULSE FITNESS IF – 45 na záda slouží pro intenzivní posilování zádového a hýžďového svalstva. Pro správnost polohy a větší stabilitu při cvičení slouží nastavitelná výška opěry pro nohy. Lavice má kvalitní a pevnou ocelovou konstrukci a lze ji proto použít i lehce komerčním prostředí. Válcové opěry achilovek jsou otočné, jsou potaženy kvalitní koženkou, stejně jako opěrky stehen. Pro lepší přepravu a manipulaci jsou zavedena přepravní kolečka. Stabilní konstrukce umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí, ale i v posilovně. Tento produkt zaujme nejen svým aerodynamickým vzhledem, ale i účinností při posilování svalů. Posilovací přístroj je vhodný pro všechny, kteří trpí tzv. „sedacím zaměstnáním“, ale i pro dobré uvolnění.
  Posilovací lavice hyperextenze 45̊IMPULSE FITNESS IF – 45 nalezne své využití především ve zvýšení tělesné kondice a vytvarovaní svalů. Nejčastěji tento produkt nalezneme v odvětví fitness, ale je určený nejen pro ženy, ale i pro pány. Celková hmotnost této lavice na záda je 33 kg.
  Výrobcem posilovací lavice hyperextenze 45̊IMPULSE FITNESS IF – 45 je společnost Impuls Fitness, která je dovozce, designér a distributor vysoce kvalitního výcvikového fitness vybavení. Produkty této polské firmy jsou distribuovány až do Severní Ameriky. Firma si zakládá na tom, že veškeré produkty jsou vyrobeny z titanu pro maximální pevnost a kvalitu.


 • Posilovací lavice TUFF STUFF RLB-325 polohovací umožňuje provedení velkého množství cviků s jednoručními činkami, ale i obouručními činkami. Pro jednodušší transport jsou zavedena přepravní kolečka. Snadná a rychlá manipulace. Jednoduché nastavení opěry zad a sedadla pro optimální pozici při tréninku. Celoplošné polstrování dodává lavici hezký vzhled a maximální komfort při cvičení. Konstrukce tohoto produktu je velmi tuhá konstrukce. Stabilní konstrukce umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí, ale i v posilovně. Posilovací přístroj je vhodný pro všechny, kdo na sobě chtějí zapracovat, tudíž pokud si chcete držet postavu, neotálejte s koupí.
  Posilovací lavice TUFF STUFF RLB-325 polohovací nalezne své využití především ve zvýšení tělesné kondice a vytvarovaní svalů. Další výhodou tohoto produktu je nespočet cviků, kterých můžete dělat na tomto stroji. Díky šikovnému vyztužení jak zad tak i pod lokty zvyšuje komfort při cvičení. Hmotnost tohoto produktu je pouhých 37 kg, díky tomu je snadno přenosný a skladovatelný.
  Posilovací lavice TUFF STUFF RLB-325 polohovací je od společnosti Tuff Stuff Fitness, která je výrobce, designér a distributor vysoce kvalitního výcvikového fitness vybavení a strojů. Tato společnost byla založena v roce 1971 a patří celosvětově mezi špičku v tomto oboru.


 • Posilovací lavice Hyperextenze Roman Chair patří mezi nejideálnější stroje pro posilování břišních svalů, spodní části zad a hýždí. Tento posilovací stroj je považován za nepřekonaný díky své preciznosti procvičení a díky nízkému zatížení kolenních vazů. Posilovací lavice Hyperextenze Roman Chair spadá do kategorie SC. Je tedy vhodná jak pro domácí cvičení, tak do klubových a hotelových posiloven.

  Těžká a robustní konstrukce posilovací lavice Hyperextenze Roman Chair je vyrobena z kvalitní oceli, která vyniká dlouhou životností. Široká podstava zabraňuje naklánění na stranu a zaručuje tak bezpečné cvičení.

  Kvalitní polstrování FuraFirm zajišťuje pohodlí během cvičení a zamezuje bolestivým otlakům. Pěnové válce jsou navíc vertikálně i horizontálně nastavitelné podle individuálních potřeb každého uživatele.

  Rozměry posilovací lavice Hyperextenze Roman Chair jsou 97 x 75 x 134 cm. Hmotnost stroje činí 21 kg. Maximální doporučené zatížení je 250 kg.


 • Šikmá lavička MASTER nastavitelná je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Je vhodná pro domácí fitness.

  Konstrukce posilovací lavice MASTER je tvořena robustními profily z kvalitní oceli. Úhel opěrky zad lze nastavovat podle potřeby. Komfort při cvičení zaručuje kvalitní polstrování a silné pěnové válce.

  Šikmá lavička MASTER nastavitelná má 168 x 96 x 136 cm. Hmotnost je 9 kg. Maximální doporučená nosnost je 100 kg. Výška uživatele by neměla překročit 180 cm.


 • Posilovací lavice MASTER Bench Simple Vario je jednoduchý, ale efektivní prostředek pro posilování doma. Jedná se o variabilní lavici pro cvičení s krátkými činkami a trénink břišních svalů.

  Konstrukci posilovací lavice MASTER Bench Simple Vario je tvořena ocelovým profilem o rozměrech 50 x 50 mm. Jeho povrch je opatřen lesklou úpravou, která zaručuje dlouhou životnost. Tloušťka materiálu je 1,5 mm.

  Sklopením zadní podpěrné nožičky lze měnit náklon lavice a variovat tak cviky pro břicho. Kvalitní polstrování a protiskluzové nožičky zaručují bezpečnost při cvičení.

  Rozměry posilovací lavice MASTER Bench Simple Vario jsou 130 x 34 x 61 cm. Hmotnost je 19 kg. Maximální nosnost je 100 kg. Výška sportovce by neměla překročit 190 cm.


 • Tunturi Platinum – Lavice Back Extension 45 stupňů Stroje řady Tunturi Platinum jsou určené do klubových, hotelových a profesionálních fitness center. Velmi robustní provedení této lavice (hyperextenze) zabezpečuje bezpečný a pohodlný trénink. Tímto výrobkem můžete doplnit Vaši Platinum posilovnu. Cviky: – posilování spodní partie zádového svalu – posilování šikmých břišních svalů


 • Nová kolekce společnosti ABISAL zpracována pro Vaše bezstarostné domácí cvičení. Díky odolnému profilu 40x40mm je hlavní předností této lavice její maximální zatížení a to 250 kg. U lavici lze nastavit opěra zad do 5 a sedátko do 2 poloh.


 • Posilovací lavice Hyperextenze Bench 45 je univerzální prostředek pro domácí posilování i pravidelný kondiční trénink. Kromě domácího prostředí najde uplatnění i v klubových a hotelových posilovnách. Hyperextenze Bench 45 je ideální pro posilování břišních svalů, spodní části zad a hýždí.

  Konstrukce posilovací lavice Hyperextenze Bench 45 je z kvalitní oceli s vysokou životností. Sklon je pevný 45 stupňů bez možnosti nastavení. Velmi husté polstrování DuraFirm mírní bolesti spodní části zad a zaručuje pohodlné a bezpečné cvičení.

  Rozměry posilovací lavice Hyperextenze Bench 45 jsou 103 x 60 x 150 cm. Hmotnost stroje je 32 kg. Maximální doporučené zatížení je 250 kg.


 • Multifunkční lavice k tréninku s činkami. Vyrobeno z oceli té nejvyšší kvality.Lze cvičit v pozitivním a negativním náklonu. Procvičíte různé svalové skupiny.Kvalitní a pohodlné čalounění kopíruje tvar těla.Lavice lze složit a po cvičení schovat např. pod postel.Možno dokoupit adaptéry SP 0013 H 0113.


Posilovací lavice

Pro komfortní skladování kotoučů a činek lze dokoupit stojan na činky , předejdete tím jejich povalování po místnosti a případnému úrazu. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. LAVICE A ČINKY PRO VYBAVENÍ DOMÁCÍCH, HOTELOVÝCH, KLUBOVÝCH, FIRMENÍCH A VEŘEJNÝCH POSILOVEN! Magnetické běžecké pásy jednoduše složíte a můžete je tak po cvičení umístit třeba pod postel. POSILOVACÍ STROJE. Eliptický trenažér nebo-li zkráceně řečeno eliptical je komplexní posilovací stroj na celé tělo. Činky a závaží výborně slouží jak pro hubnutí, tak pro body-building, kulturistiku nebo v rámci tréninku bojových sportů. Posilovací stroje jsou nedílnou součástí Vaší péče o zdravé tělo a zvyšování fyzické kondice. Za to nejcennější, co máme, si zodpovídáme každý sám a fitness je jednou ze správných cest, kterou lze jen doporučit. Na činky a závaží nabízíme standardní 2letou záruku. Posilovací stroj je sestaven odborně, nehrozí riziko poškození posilovacího stroje při montáži zákazníkem. Pokud posilovací stroj splní tvrdá testovací kritéria, rádi Vám jej nabízíme. Jak vybavit domácí posilovnu.