Add anything here here or just remove it..

Posilovací věže a stroje

 • MASTER Poseidon je multifunkční posilovací stroj určený pro domácí použití. Nabízí široké spektrum cviků pro posilování všech svalových partií. Je ideální jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší sportovce.

  Ocelovou konstrukci posilovací věže MASTER Poseidon tvoří masivní profily 50 x 50 mm. Její povrch je ošetřen speciální úpravou pro delší životnost. Stejně tak ocelová lanka jsou opatřena umělohmotným potahem proti opotřebení. Kladky jsou osazeny kvalitními ložisky, která vedle dlouhé životnosti zajišťují také plynulý chod stroje.

  Posilovací věž MASTER Poseidon disponuje zásobníkem se zátěží o hmotnosti 65 kg. Závaží mají podobu plastových cihliček, které mají stejnou hmotnost jako kovové, ale umožňují tišší manipulaci.

  Posilovací věž MASTER Poseidon je vybavena leg pressem pro posilování nohou, butterfly posilovačem pro prsní svaly a možností Dips pro intenzivní trénink břišních svalů. Dále zde najdeme horní kladku pro zakopávání a dolní kladku pro předkopávání.

  Rozměry posilovací věže MASTER Poseidon jsou 169 x 172 x 203 cm. Celková hmotnost stroje je 154 kg. Maximální hmotnost uživatele by neměla překročit 120 kg. Maximální doporučená výška uživatele je 190 cm.

  Na posilovací věž MASTER Poseidon se vztahuje prodloužená záruka 5 let. Odborný servis je dostupný po celé České republice.


 • Rowing Grip 4698 je adapter z plné kulatiny a rádlovaným úchopem. Adaptér má otvor pro karabinu, chromovaný material. Vzhledem k tomu, že cviky lze provádět i v sedě (využití spodní kladky), jsou možné další varianty cvičení. Tento adapter je určen hlavně pro procvičení tricepsu, ramen a zad.


 • Parallel pull grip 4693 je adapter z plné kulatiny a rádlovaným úchopem. Adaptér má otvor pro karabinu, chromovaný material. Vzhledem k tomu, že je možné provádět cviky i v sedě (využití spodní kladky), jsou možné další varianty cvičení. Tento adapter je určen hlavně pro procvičení tricepsu a zad.


 • Protisměrné kladky pro domácí použití nebo v menších posilovnách, penzionech a zdravotních zařízeních.

  Pro kompletní procvičení horní části těla.

  Výškově nastavitelná kladka.


 • Tunturi Platinum – Leg Press Unit Stroje řady Tunturi Platinum jsou určené do klubových, hotelových a profesionálních fitness center. Leg Press Unit je nezbytným pomocníkem pro vytvarování svalové hmoty Vašich nohou. Leg Press Unit je součástí 4 v 1 Strength posilovací věže a nemůže být použito samostatně ke cvičení (pouze v rámci 4 v 1 Strenght posilovací věži). Pro profesionálního sportovce je leg press jedním z nejvyužívanějších cviků na dolní partie, a proto by neměl chybět v žádné domácí či komerční posilovně. Tunturi Platinum série Vám nabízí: – jednoduché nastavení sedadla pro tu správnou pozici při cvičení, vhodné i pro štíhlé sportovce – široká plocha pro opěru nohou s anti-skluzovým povrchem – snadno nastavitelný sklon opěry nohou


 • Posilovací věž HMS TYTAN 7 je multifunkční zařízení pro posilování všech svalových partií. Je vhodná zejména pro používání v domácím prostředí.

  HMS TYTAN 7 disponuje stabilní ocelovou konstrukcí. Celková hmotnost závaží je 67,5 kg. Závaží jsou umístěna pod bezpečnostním krytem.

  Posilovací věž HMS TYTAN 7 umožňuje provádět opravdu široké spektrum cviků pro posilování horních i dolních svalových partií. Na HMS TYTAN 7 procvičíte prsní svaly, zádové svaly, postruální, předloktí, ramena, biceps, triceps a také umožňuje trénink nohou.

  Rozměry posilovací věže HMS TYTAN 7 jsou 151 x 116 x 205 cm. Hmotnost stroje je 142,5 kg. Maximální doporučená hmotnost uživatele je 100 kg.


 • MASTER Morfeus je univerzální posilovací věž určená pro domácí použití. Nabízí široké spektrum cviků pro posilování všech svalových partií. Díky dvojitému zásobníku se závažími je možné dosáhnout vysoké zátěže, která uspokojí i náročné sportovce.

  Ocelová konstrukce posilovací věže MASTER Morfeus je vyrobena z masivních profilů 50 x 50 mm. Její povrch je ošetřen speciální úpravou pro delší životnost. Rovněž ocelová lanka jsou opatřena umělohmotným potahem proti opotřebení. Kladky jsou osazeny ložisky, která kromě dlouhé životnosti zajišťují také plynulý chod stroje.

  Posilovací věž MASTER Morfeus disponuje dvěma krytými zásobníky se zátěží. V každém je umístěno 65 kg závaží. Závaží mají podobu plastových cihliček, které mají stejnou hmotnost jako kovové, ale umožňují tišší manipulaci.

  Posilovací věž MASTER Morfeus je vybavena leg pressem pro posilování nohou, butterfly posilovačem pro prsní svaly a možností Dips pro intenzivní trénink břišních svalů. Dále zde najdeme horní kladku pro zakopávání a dolní kladku pro předkopávání.

  Rozměry posilovací věže MASTER Morfeus jsou 267 x 256 x 210 cm. Celková hmotnost stroje je 312 kg. Maximální hmotnost uživatele by neměla překročit 150 kg. Maximální doporučená výška uživatele je 190 cm.

  Na posilovací věž MASTER Morfeus platí prodloužená záruka 5 let. Odborný servis je dostupný po celé České republice.


 • Posilovací věž ONE HECTOR 3 je multifunkční zařízení vhodné pro domácí komplexní posilování celého těla. Nabízí širokou paletu cviků pro intenzivní komplexní trénink: bench, posilování prsních svalů, dolní kladka, horní zádová kladka a motýlek.

  ONE HECTOR 3 disponuje anatomicky tvarovaným opěradlem. Věž je dodávána s 45 kg závaží, díky nimž je možné přesně nastavit požadovanou zátěž podle aktuálních potřeb.

  Celkové rozměry posilovací věže ONE HECTOR 3 jsou 112 x 120 x 207 cm. Hmotnost posilovací věže je 82 kg. Maximální doporučená hmotnost uživatele je 100 kg.


 • Triceps rope 4699 je tricepsový lanový úchop, vyrobený ze silného a pevného materiálu. Adaptér je opatřen závěsným okem a koncovkami z plastu. Tento adaptér je určen hlavně pro procvičení tricepsu a břišních svalů. Karabina není součástí balení!


 • Tunturi Platinum – posilovací věž dolní část těla (Lower Body Unit) Stroje řady Tunturi Platinum jsou určené do klubových, hotelových a profesionálních fitness center. Platinum Lower body unit Vám nabídne cvičení pro svalové partie nohou, ale i hýždí. Nezáleží, jestli jste trénovaný sportovec nebo potřebujete pouze rehabilitovat, díky nastavitelnosti pozic a zátěže je Platinum Lower Body Unit vhodný pro všechny. Posilovací věž – dolní část těla (Lower Body Unit) – vlastnosti: – jednoduché nastavení sedla pro tu správnou pozici při cvičení – bezpečnost Vám zajistí speciální krytka závaží – snadno nastavitelná zátěž – kvalitně propracovaný design pro intenzivní cvičení – zamezení zranění kotníku i při velké zátěži


 • 3877 – Finnlo MULTI LAT-TOWER

  Posilovací věž Finnlo Multi Lat Tower je vhodná pro kondiční posílení zádových svalů a paží v domácím prostředí. Umožňuje provést základní cviky pro tyto svalové partie.

  Cviky:
  – Lat pulldown
  – Veslování
  – Biceps
  – Triceps


 • Posilovací stroj IMPULSE FITNESS IF-1860 je velmi vysoké kvality a také perfektní provedení cviků. Pozorně se podívejte na všechny výrobky IMPULSEFITNESS a zjistíte, že výhodou všech našich posilovacích strojů jsou jejich vysoce kvalitní užitné vlastnosti, použité kvalitní materiály, variabilita, FUNKČNOST, perfektní řemeslné zpracování, výborný design. Jsou to posilovací stroje, které Vám ještě mnoho let umožňují kvalitně cvičit a cítit se co nejlépe. Oblíbíte si je už při prvním vyzkoušení v našich vzorkových prodejnách. GARANCE POSILOVACÍCH STROJŮ IMPULSE FITNESS V DOMÁCÍM POUŽÍVÁNÍ JE 5 LET!

  Hrudní tlak (chest press) s plným rozsahem pohybu, jehož úhel záběru může být nastaven na téměř všechny typy postav. Úhel lze nastavit pomocí speciální kostrukce tohoto stroje.

  Hrudní tlak (chest press) s plným rozsahem pohybu, jehož úhel záběru může být nastaven na téměř všechny typy postav. Úhel lze nastavit pomocí speciální kostrukce tohoto stroje.
  Při opačném sedu (proti stroji) slouží zádová opěrka jako opora hrudníku a lze provádět cvik na deltové svalstvo – přítahy s oporou hrudníku.

  Stroj je vybaven středovou kladkou (je vyvedena nad opěrou zad). Pomocí této kladky lze posilovat břišní svaly – předklony, cviky pullover za hlavou a triceps.

  Peck deck lze cvičit pomocí důmyslně tvarovaných pák, vyvedených ze základny stroje. Konstrukční řešení „s úchopem do dlaně“ umožňuje bezvadné procvičení prsních svalů

  Horní kladka pro mnoho cvičení na posílení horní poloviny těla (prsa, záda). Kladka je opatřena kloubem. Kladka s kloubem umožňuje kvalitnější provedení cviku.

  Na této pozici lze dále procvičovat: tricepsové stahování s krátkou kladkou, jednoruční tricepsové stahování pomocí jednoručního úchopu (součást dodávky)

  Spodní kladka pro nespočet cvičení svalů dolní poloviny těla (abduktory, adduktory, flexory kyčle, hýžďové svaly), veslování a bicepsový zdvih ve stoji, cvik na zádové vzpřimovače.

  Předkopávání, zakopávání.


Posilovací věže a stroje

Eliptický trenažér nebo-li zkráceně řečeno eliptical je komplexní posilovací stroj na celé tělo. Posilovací věže, spinningová kola, steppery, trampolíny, veslařské trenažery, které mají nejlepší jméno v Evropě i v USA. Činky a závaží výborně slouží jak pro hubnutí, tak pro body-building, kulturistiku nebo v rámci tréninku bojových sportů. Většina objednaných trenažérů je odesílána ještě v den objednání, nejpozději následující pracovní den. U nás nečekáte mnoho týdnů na opravu posilovacího stroje! Naše nabídka obsahuje mnoho posilovacích strojů (také posilovací stroje pro domácnost) speciálně pro jednu svalovou partii. Nabízí se i sada činek, která se skládá z hřídele, kotouče a matičky na upevnění. Doprava všech fitness zařízení v ČR i SR je vždy zdarma. V našem oddělení nabízíme též kvalitní posilovací lavice, na kterých můžete cviky s činkami pohodlně provádět. Fitness stroje: TECHNOGYM, KETTLER, TUNTURI, STAR TRAC a LIFE FITNESS se vyznačují vysokou kvalitou výrobků i kvalitou. Levně zde koupíte posilovací věže a stroje. Eliptický trenažér nabízíme navíc s dopravou zdarma a 5ti letou zárukou, kvalita na nejvyšší úrovni. Posilovací stroj je sestaven odborně, nehrozí riziko poškození posilovacího stroje při montáži zákazníkem.