Add anything here here or just remove it..

Rotopedy

 • Rotopedy se nacházejí v různých cenových relacích. Vyberete-li si v případě, že hledáte velmi levné řešení, ale široká nabídka na vás čeká i v případě, že hledáte rotoped vyšší třídy vyznačující se mnohými funkcemi a dalšími vychytávkami.

  Pokud jste se rozhodli pořídit si rotoped vyšší třídy, mohl by pro vás být vhodným tipem rotoped HMS M 0907 Premium. Magnetický odpor a zátěžové kolo o hmotnosti 6 kg.

  Pohodlné používání rotopedu HMS M 0907 Premium Vám umožní horizontální a vertikální nastavení sedátka, nastavitelná řídítka, transportní kolečka a celková konstrukce rotopedu.

  Mnohé možnosti vám přináší počítač, který je součástí rotopedu, který zpestří Vaše cvičení.

  Rotoped má délku 97 cm, šířku53,5 cm výšku 150 cm a jeho hmotnost je 23,5 kg. Nosnost přístroje je 120 kg.


 • Elektronická verze rotopedu M9239. Tento model je robustnější a odolnější vůči Vašemu domácímu tréninku.Setrvačník o hmotnosti 9 kg, dotykový displej a počítač s 21 programy.Tento model je také vybaven audio USB konektorem, díky kterému můžete připojit Váš tablet nebo mp3.Tento model po všech stránách předčí svého předchůdce. Těžký setrvačník, automaticky nastavitelný odpor, nastavitelné a pohodlné sedlo a komfortní pedály s nastavitelnými ramínky.


 • Hledáte vhodný přístroj, na kterém byste mohli cvičit doma? Mezi uživateli jsou oblíbené rotopedy. I z toho důvodů je na trhu mnoho rozmanitých rotopedů, které se liší nastavením, funkcemi i dalším vybavením. Nevíte, jaký si vybrat?

  Chcete-li rotoped na běžné cvičení a postačí-li vám základní model, který však obsahuje vše potřebné, sáhněte po rotopedu HMS M 9239. Uživatelé na něm oceňují především jeho kompaktnost.

  Rotoped HMS M 9239 s zátěžovým kolem 9 kg. Jistě se vám budou zamlouvat i transportní kolečka, kterými je rotoped vybavený. Pro zajištění většího pohodlí máte možnost nastavit si sedátko, a to do vertikální i horizontální polohy. Nastavte si ho tak, aby se vám cvičilo co nejlépe. Podle své kondice si nastavíte jeden z osmi stupňů zátěže a můžete se pustit do cvičení.

  Součástí rotopedu je computer, v jehož výbavě je měření času, vzdálenosti, rychlosti a kalorií. Díky snímačům na rukojeti také zjistíte svůj puls. Můžete si cvičení přizpůsobit tak, abyste měli ideální tepovou frekvenci pro spalování kalorií.

  A jak je rotoped velký? Rozměry přístroje jsou 93 x 54,5 x 138 cm a rozměry krabice, ve které ho dostanete, činí 75 x 26 x 62 cm. Přístroj váží 23 kg a snese zatížení 100 kg.


 • TUNTURI Mini Bike Foldable s computerem – minirotoped. Cvičební doplněk, případně i rehabilitační pomůcka. Dokáže plnit úkoly nenáročných uživatelů, k jeho přednostem patří především malé rozměry.
  Computer měří: čas, vzdálenost, kalorie.


 • Rotopedy představují jedny z nejoblíbenějších trenažérů. Lidé na nich cvičí v posilovnách, ale mnozí si je pořizují i domů. Rozhodli jste se také pro tuto variantu a přemýšlíte, který si vybrat? Vhodným tipem je rotoped HORIZONFITNESS U4000.

  Rotoped HORIZONFITNESS U4000 je vybavený technologií Comofort-Arc, která možní snadné nastavení sedadle dle potřeb uživatele. Vždy zachovává optimální ergonometrii bez ohledu na velikost cvičícího.

  Rotoped HORIZONFITNESS U4000 je kompatibilní s iPody a tréninkovými programy od společnosti Nike a také s technologií Passport.

  Ke kvalitě přístroje přispívá i technologie Polar ® Wireless Receiver, která kontroluje správnou zátěž při tréninku. Pro cvičení si můžete vybírat ze čtrnácti programů.

  Rotoped má computer se třemi vlastními programy dle vašich potřeb. Budete s ním mít dokonalý přehled o vašem cvičení. Těšit se můžete na 20 stupňů zátěže.

  Rotoped má rozměry 102 x 56 x 145 cm, jeho hmotnost je 41,5 kg a nosnost činí 159 kg.

  Z dalších vychytávek rotopedu si jmenuje přepravní kolečka, nastavení výšky sedadla, měření pulsu v madlech, podsvícený displej, držák na láhev, ukazatel výkonu ve watech atd. Je kompatibilní s měřiči pulsu POLAR.


 • Rádi byste zvyšovali svou fyzickou kondici, shazovali kilogramy či se občas odreagovali cvičením, ale nechce se vám za tímto účelem nikam chodit. Možnost efektivního pohybu doma vám přináší rotoped.

  V naší nabídce najdete více modelů. Jedním z nich je i rotoped HORIZONFITNESS Elite R4000, který je navíc plně kompatibilní s iPody a tréninkovými programy od společnosti Passport. Je také kompatibilní s měřiči pulsu Polar.

  Rotoped HORIZONFITNESS Elite R4000 má ergonomickou opěru zad pro pohodlný trénink. Je určen pro uživatele různých věkových kategorií. To díky technologii Step-through.

  Rotoped má computer s šesti nastavenými programy. Dohromady můžete využívat až devíti programů pro cvičení. Nebudete muset cvičit monotónně, takže vás to bude určitě i více bavit a setrváte u této fyzické aktivity.

  Rozměry přístroje jsou 163 x 67 x 122 cm. Jeho hmotnost je 57,5 kg a nosnost činí 159 kg.

  Uvedený rotoped je dále vybavený dvaceti stupni zátěže, brzdným systémem ECB, měřením pulsu v madlech, držákem na láhev, ukazatelem výkonu ve watech a samozřejmě si můžete pro větší pohodlní nastavit sedlo podle vaší výšky.


 • Cvičíte doma, nebo jste se rozhodli začít se cvičením? Pokud se nespokojíte s rotopedem se základními funkcemi a vybavením, mohl by vás zaujmout rotoped MASTER R22 Ergometer.

  Rotoped MASTER R22 Ergometer je určený pro náročné uživatele. Má totiž maximální možnou výbavu, ať už se to týká technických vymožeností a vychytávek, ale také velký computer vám poskytne širokou nabídku údajů, které můžete sledovat.

  Co konkrétně vám počítač uvedeného rotopedu přinese? Computer zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci, výkon a kadenci. Dále měří tělesný tuk, vyhodnocuje kondici a v programovatelné části si můžete zvolit manuální program, uživatelský program, 24 přednastavitelných programů a 5 programů podle tepové frekvence. Rotoped vám dává mnohé možnosti pro nastavení vašeho tréninku.

  A jaké technické vychytávky vám ještě poskytne magnetický rotoped s elektronickým ovládáním zátěže se zátěžovým kolem s osmi kilogramy? Má 16 stupňů zátěže, uložení středů na věnečkových ložiscích, kolečka pro snadný transport, nastavení sklonu řídítek, síťový adaptér atd.

  Rotoped má rozměry po sestavení 97 x 52 x 140 cm, váží 35 kg a je určený pro každého sportovce do výšky 195 cm. K tomuto přístroji získáte odborný servis po celé ČR.


 •  
  Ergometr Finnlo Varon je novinkou mezi ergometry. Má moderní a zjednodušený počítač pro velmi snadné ovládání. Kondiční i redukční trénink v domácím prostředí je tak nyní hračka úplně pro každého. Výhodou je jednodušší nasednutí díky prostupné konstrukci.
    


 • Tunturi GO – Recumbent GO 50 horizontální rotoped

  Moderní a dotykový , barevný počítač – LCD nabízí mnoho snadno ovladatelných programů a funkcí.
  Celkem 16 programů pro efektivní trénink
  Horizontální ergometr vyhodnocuje výsledky velmi přesně a zobrazí je v jednotkách Watt. Jestliže chcete dosáhnout těch nejlepších výkonů Tunturi GO Recumbent Bike 50 je tu právě pro Vás
  Tento stroj je vhodný i pro terapeutické cvičení, přičemž dbejte na dodržení správné tepové frekvence
  Tunturi GO horizontální ergometr Vám dodá opravdu přesnou zpětnou vazbu především pro Vaše efektivní cvičení.
  Systém magnetické brzdy je snadno ovladatelný přímo z počítače. Praktický, snadný a takřka bezhlučný stroj.
  Síťová opěrka zad v rámu napomáhá lepšímu odvodu potu při cvičení.

  Počítač:

  Dotykový, barevný LCD displej – možnost náklonu
  Hodnoty v počítači: čas, vzdálenost, rychlost, RPM (otáčky za minutu), kalorie, měření tepové frekvence, Watt, RECOVERY – vyhodnocení, měření tělesného tuku BODY FAT
  Programy řízené tepovou frekvencí : 55%, 75%,90%
  Manuální program: 1
  Přednastavené programy: 6
  Uživatelské programy: 4
  Celkem programů: 16
  Počet uživatelských registrací : 4
  Fitness test – Body Mass test
  Kontaktní měření tepové frekvence prostřednictvím senzorů v řídítkách- možnost dokoupit hrudní pás pro bezdrátové měření tepové frekvence

  


 • Rotoped SPARTAN Magnetic 400 je ideální trenažér pro domácí cvičení či kondiční trénink. Jedná se o jednoduchý ale efektivní trenažér, který vám umožní věnovat se intenzivnímu cvičení z pohodlí domova.

  Brzdný systém rotopedu SPARTAN Magnetic 600 je magnetický. Ovládání zátěže je manuální a lze ji regulovat v osmi různých úrovních. Dále využívá zátěžový systém 4kg setrvačníku.

  Rotoped SPARTAN Magnetic 400 nabízí širokou paletu nastavení podle individuálních potřeb každého uživatele. Gelové sedlo je možné nastavovat jak v horizontálním, tak ve vertikálním směru. Kliky pedálů jsou jednodílné. Jejich středy jsou uloženy na věnečkových ložiscích, což výrazně prodlužuje životnost jednotlivých komponentů.

  Computer rotopedu SPARTAN Magnetic 600 zobrazuje během cvičení čas cvičení, ujetou vzdálenost, aktuální rychlost, spotřebu kalorií a aktuální tepovou frekvenci. Snímače pro měření tepové frekvence jsou umístěny v rukojetích.

  Celková hmotnost rotopedu SPARTAN Magnetic 600 je 26 kg. Pro usnadnění manipulace je však trenažér opatřen pojezdovými kolečky. Maximální doporučená nosnost je 100 kg. Výška uživatele by neměla překročit 170 cm.


 • Nový horizontální  ergometr Tunturi GO pro
  intenzivní cvičení je vybaven generátorem, který si vyrábí  vlastní
  energii prostřednictvím Vašeho cvičení, čímž se zařazuje mezi první ekologicky
  prospěšné výrobky na trhu v oblasti domácích fitness trenažérů. Speciální brzdný  systém (servomotor
  s možností 32 kroků zátěže) Vám zaručí přesnou kontrolu nastavení odporu.Vzdušná síťová opěrka zad pro ještě komfortnější
  cvičení. Dvoudílné sedlo je snadno nastavitelné a velmi
  pohodlné. Robustní držáky pro ruce jako vlastní opora při
  cvičení. Jedinečná konstrukce pro snadné nasednutí na stroj. Vhodný pro všechny věkové skupiny. Skvělé cvičení díky komfortní nastavitelné pozici jak
  pro sezení, tak opěrky zad. Počítač si lze snadno naklonit pro snadné nahlédnutí
  na výsledky cvičení. Plynulý chod stroje.

    


 • Tunturi Protection Mat – podložka pod rotoped.
  Rozměr: 100 x 70 cm


Rotopedy

Posilovací věže, spinningová kola, steppery, trampolíny, veslařské trenažery, které mají nejlepší jméno v Evropě i v USA. V oddělení činky, závaží a tyče najdete vše, co potřebujete k posilování. Pokud pro svou posilovnu nenajdete samostatný pokoj, využijte místnost, kde pobýváte nejméně. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Cviky na posilovací věži jsou popsány přímo v návodu. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vždy přímo u zákazníka. Nemusíte tedy posilovací stroje o váze mnoha desítek kilogramů nikam převážet. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě. Umožňují Vám rozvoj síly, dopomáhají ke správnému držení těla. Silový trénink je efektivní cesta ke sportovní postavě. Pokud posilovací stroj splní tvrdá testovací kritéria, rádi Vám jej nabízíme. Fitness produkty pro posilování a formování postavy. Pokud vám to podmínky a peněženka dovolí, vybírejte dobře větratelné prostory s odolnou podlahou, jež bude schopna tlumit nárazy. Posilovací věž je vlastně taková posilovna v jednom stroji. Za to nejcennější, co máme, si zodpovídáme každý sám a fitness je jednou ze správných cest, kterou lze jen doporučit.