Add anything here here or just remove it..

Steppery

 • Aerobic Step, nastavitelná výška, protiskluzová povrchová úprava,
   

   

  


 • Stepper SPOKEY Column je vhodný pro domácí kondiční a rekonvalescenční cvičení. Pohodlí při cvičení zajišťují dva kvalitní hydraulické tlumiče. Šlapadla jsou nastavitelná podle individuálních potřeb každého uživatele.

  Computer stepperu zobrazuje během cvičení čas, celkový počet kroků, počet kroků za minutu a spotřebované kalorie. Dále je tento trenažér vybaven funkcí scan .

  Hmotnost stroje je 17 kg. Maximální doporučená nosnost je 100 kg.
  Stepper SPOKEY Column Gray je dodáván v kompletu s činkami (2 x 1 kg a 2 x 1,5 kg). Záruka na rám je prodloužena na 5 let.


 • Aerobic Step, velmy stabilní, nastavitelná výška, protiskluzová povrchová úprava.
   
   

  


 • Twist stepper patří do skupiny stepperů vybavené hydraulikou, což znamená, že dochází k dokonalé simulaci chůze a zapojení stejných svalových skupin jako při ní. Cvičíte s vlastní váhou a efektivně posílíte linii boků, zadečku a stehen. Stroj je vhodný pro intenzivní silový a vytrvalostní trénink.

  Zátěž si sami můžete určit stejně jako nastavení stupně sklonu šlapek pro náročnější nebo naopak snadnější cvičení. Spolu s plynulým a tichým chodem Twist stepper nabízí i možnost sledování údajů jako je doba cvičení, počet kroků a spálené kalorie v počítači zabudovaném ve stepperu.

  Twist stepper disponuje zábranami a speciálně upraveným povrchem, aby podrážky bot neklouzaly a nemohlo dojít k úrazu. Hmotnost stroje je 8 kg, maximální zatížení je 100 kg.


 • Ministepper s nastavitelným odporem a computerem, nabízí možnost intenzivního tréninku dolních končetin.
  Hlavní přednosti:

  nastavitelný odpor
  možnost intenzivního tréninku dolních končetin

  Počítač:

  přehledný a snadno ovladatelný
  měří: čas, kalorie, počet kroků, SCAN

  


 • Stepper JS 1000 je jednoduchý a kompaktní pomocník při domácím cvičení. Deska stepperu je odpružená, takže při tréninku šetří Vaše klouby.
  Rozměry bedýnky jsou 60 x 60 x 12 cm.


 • Bedýnka pro step aerobic a jiné fitness aktivity v novém barevném provedení.Má 4 stupně nastavitelnosti výšky (4, 9, 14 cm), protiskluzový povrch a protiskluzové zakončení ze spodní části.


 • Twist stepper MASTER s posilovací gumou patří do skupiny stepperů vybavené hydraulikou, což znamená, že dochází k dokonalé simulaci chůze a zapojení stejných svalových skupin jako při ní. Cvičíte s vlastní váhou a efektivně posílíte linii boků, zadečku a stehen. Stroj je vhodný pro intenzivní silový a vytrvalostní trénink.

  Výhodou Twist stepperu MASTER s posilovací gumou je plynulý a tichý chod. Zabudovaný počítač vám během cvičení poskytuje informace o době cvičení, počtu kroků a spálených kaloriích. Posilovací guma umožňuje zapojení i horní části těla do cvičení.

  Zábrany na šlapkách zabraňují skluzu nohy a případnému úrazu. Hmotnost stroje je 12,5 kg, rozměry 56 x 46 x 29 cm, maximální váha cvičence je 100 kg.


 • Stepper SPOKEY Entrada je vhodný pro domácí kondiční a rekonvalescenční cvičení. Pohodlí při cvičení zajišťují dva kvalitní hydraulické tlumiče.

  Computer stepperu zobrazuje během cvičení čas, kalorie, scan, počet úkonů

  Hmotnost stroje je 7 kg.


 • Aerobic Power Step – nastavitelný ve 3 úrovních, Protiskluzová povrchová úprava.
   

   
  


 • Twist stepper MASTER s držadlem, hydraulickými tlumiči, nastavitelnou zátěží a výškou kroku.

  Computer zobrazuje základní údaje čas, počet kroků a spotřebu kalorií.


 • Ministepper nabízí možnost intenzivního tréninku dolních končetin.
  Hlavní přednosti:

  nastavitelný odpor
  možnost intenzivního tréninku dolních končetin

  


Steppery

Posilovací stroje jsou nedílnou součástí Vaší péče o zdravé tělo a zvyšování fyzické kondice. Naleznete u nás kvalitně zpracované steppery. Činky a závaží výborně slouží jak pro hubnutí, tak pro body-building, kulturistiku nebo v rámci tréninku bojových sportů. Než je posilovací stroj zařazen do prodeje na fitness.cz, prochází důkladnými testy našich testerů. Činky jednoručky, samostatné závaží a kotouče na činky, kompletní sady činek i speciální olympijské činky pro komerční využití. U nás najdete různé druhy posilovacích lavic jako jsou posilovací lavice na břicho, které jsou primárně určené pro posilování břišních svalů Trendem poslední doby jsou například kettlebell. Myslíme též na ženy, proto jsme do nabídky zařadili činky na aerobik a fitness. Běhání, jízda na kole, či chůze jsou účinné prostředky udržování kondice a formování postavy. To vše a mnohem více najdete zde, v oddělení které se zaměřuje na činky všeho druhu, jak klasické tak profi činky, vzpěračské tyče, kotouče. Vše pro fitness, wellness, funkční trénink, posilování, hubnutí, zvyšování tělesné kondice a zdravý životní styl! Hledáte řešení, které není prostorově náročné? Hledáte něco elegantního, co Vás finančně nepoloží a zároveň umožní trénink s různými váhami? Fitness pomůcky jako steppery využije každý. Posilovací stroje jsou účinným prostředkem v předcházení proti cévním onemocněním.