Add anything here here or just remove it..

Veslovací trenažéry

 • Veslařský trenažér, který pro veslování využívá přirozené médium – vodu. Budete nadšeni jeho dokonalými vlastnostmi. Tyto veslovací trenažéry se vyznačují okamžitým záběrem a pevnou konstrukcí. Veslařské trenažéry monitorují Váš trénink pomocí computeru, který znázorňuje všechny potřebné hodnoty.
  Výrobce vyvinul novou produktovou řadu na základě kapalinové technologie, kde kapalina představuje odpor (zátěž) při cvičení. Tato technologie je aplikována na řadu produktů, které vyhovují širokému spektru uživatelů – od rehabilitace, přes běžný trénink až pro trénink vrcholových sportovců.

  


 • Cvičení si doma můžete zajistit různými způsoby. Stále oblíbenější jsou trenažéry. V naší nabídce mimo jiné najdete veslařský trenažér FIRST DEGREE E620.

  Veslařský trenažér FIRST DEGREE E620 má dvacet nastavitelných úrovní odporu. Ať už máte jakoukoliv fyzickou kondici, najdete si úroveň, která vám bude vyhovovat. Můžete si zvolit lehký start s možností přirozeného přidávání odporu.

  Hodí se i pro rehabilitaci pacientů. Posilovací rameno je možné přizpůsobit podle výšky a cvičit lze vpřed i vzad. Přístroj se používá velmi pohodlně. Komfort vám při cvičení mimo jiné zajistí pohodlný sedák a samonivelační ergonomická řídítka.

  Veslařský trenažér má komputer zobrazující čas, vzdálenost, kalorie, rychlost, W, otáčky, tepovou frekvenci a intervalový trénink. Je vybavený i programy.

  Trenažér má kolečka, díky kterým ho budete snadno přesouvat po místnosti. Z dalších konstrukčních parametrů si jmenujme robustní ocelový rám či kvalitní zátěžové lopatky mající uvnitř tvrdé nádrže z polykarbonátu.

  Přístroj má rozměry 153 x 62 x 142 cm a jeho hmotnost činí 64 kg.


 • Veslovací trenažér MASTER V-450 veslování nabízí ideální formu posilování svalů celého těla. Je vhodným doplňkem ostatních forem posilování.


 • Veslovací trenažér FIRST DEGREE FLUID ROWER FR-E520 je exkluzivní veslařský trenažér, který pro veslování využívá přirozené médium – vodu. Budete nadšeni jeho dokonalými vlastnostmi! Veslovací trenažéry FLUID se vyznačují okamžitým záběrem a pevnou konstrukcí! Veslařské trenažery monitorují Váš trénink pomocí profesionálního computeru, který znázorňuje všechny potřebné hodnoty!

  Technologie nabízí 20 úrovní odporu. Přepouštěním kapaliny z rezervní nádrže do komory s lopatkovým systému určujete zátěž, se kterou chcete veslovat. Stačí pouze pootočit páčkou na stupnici 1-20. Potom si již můžete vychutnávat dokonalý pohyb a zvuk trenažerů FDF.


 • Veslovací trenažér MASTER V-100 je veslovací trenažér, který poskytuje ideální způsob, jak se věnovat intenzivnímu tréninku v pohodlí domova. Jedná se o jednoduchý a kompaktní trenažér pro posilování všech svalových partií.

  Ocelová konstrukce veslovacího trenažéru MASTER V-100 je velmi stabilní. Je vybavena hydraulickými tlumiči. Nastavení odporu se provádí upravením sklonu pístů. Sedlo je tvarované tak, aby bylo cvičení co nejpohodlnější. Opěrky nohou jsou opatřeny nastavitelnými páskami.

  Computer zaznamenává během cvičení čas, vzdálenost, počet záběrů a spotřebu kalorií.

  Rozměry veslovacího trenažéru MASTER V-100 jsou 126 x 128 x 18 cm. Hmotnost stroje je 15 kg. Maximální hmotnost uživatele by neměla překročit je 100 kg. Maximální doporučená výška uživatele je 180 cm.

  Odborný servis k veslovacímu trenažéru MASTER V-100 je dostupný po celé České republice.


 • Tunturi GO – Rower GO 30 veslařský trenažér
  Skvělý veslařský trenažér za příznivou cenu
  Manuálně nastavitelný magnetický brzdný systém Vám zaručí plynulý chod stroje
  Snadné a intuitivní ovládání Tunturi GO počítače
  Možnost dokoupit hrudní pás ke kontaktnímu měření tepové frekvence
  Počítač je napájen pomocí baterií, proto můžete umístit Tunturi GO Row 30 bez omezení kdekoliv ve Vaší domácnosti
  Snadno sklápěcí a skladovatelný, jednoduchá manipulace se strojem díky pojezdovým kolečkům
  Stabilní a robustní rám

  Počítač:

  Monochromatický LCD displej
  Programy počítače: čas, vzdálenost, čas na 500m, záběry za minutu, kalorie, měření tepové frekvence, RECOVERY
  Tréninkové programy: QUICK start, nastavení minimální/maximální hranice HR
  Celkem programů: 3
  Kontaktní měření tepové frekvence prostřednictvím senzorů v řídítkách- možnost dokoupit hrudní pás pro bezdrátové měření tepové frekvence

  


 • Přemýšlíte jakou šikovnou cvičební pomůcku si pořídit domů? Ať už máte jakoukoliv fyzickou kondici a chcete ji zlepšit či zhubnout, zkuste veslařský trenažér.

  Veslařské trenažéry v naší nabídce můžete vybírat z různých modelů. My pro vás máme veslařský trenažér FIRST DEGREE Fluid Rower E216.

  Veslařský trenažér FIRST DEGREE Fluid Rower E216 má šestnáctilopatkový systém a oceníte nepřekonatelnou životnost stroje.

  Veslařský trenažér má nejnižší rozměry ve své třídě (190 x 56 x 77 cm) a díky tomu se snadno skladuje. Váží 56 kg a snese zatížení 150 kg.

  Trenažér vám umožní pohodlné cvičení díky komfortnímu sedátku, ergonomicky tvarované podpěře, snadnému plynulému pohybu atd. Dobře se s ním manipuluje díky vestavěným přepravním kolečkům.

  K pohodlí přístroje přispívá i jednoduché nastavování podpěr dle velikosti nohou. Je napájený tužkovými bateriemi 2 x 1,5 AA.

  Uvedený model je vybavený výkonným počítačem a je kompatibilní s měřiči pulsu POLAR. Podle vaší fyzické kondice a typu tréninku, který si chcete dopřát, si nastavíte stupeň zátěže od 1 do 20.


 • Velký a pohodlný sedák umožňuje snadný přístup a pohodlný trénink. Prodloužené dvojité vodicí tyče zajišťují zvýšenou stabilitu a hladký veslařský pohyb. Trenažér je vybaven regulaci zátěže na rukojeti. Obsahuje řízení tepové frekvence s modifikovatelnými programy. Pure Row 3.1 je možné sklopit po cvičení do vertikální polohy a tím ušetřit prostor na podlaze.

  Technické údaje :
  

  Počítač – zobrazení

  Tahy za min.

  Ano

  Čas

  Ano

  Tepová frekvence

  Ano

  Vzdálenost

  Ano

  Rychlost/Čas na 500 m

  Ano

  Kalorie

  Ano

  Displeje s informacemi

  5,5" LCD monochromatický

  Programy (celkem)

  10

  Tréninkové režimy

  Quick start/ manuál/ konstatní HRC, HR max. a HR min. limit/Fitness test a zotavovací tep. frekvence

  Zabudované programy

  8

  Technické detaily

  Brzda

  Servomotor + permanentní magnet

  Výška

  66 cm

  Šířka

  50 cm

  Délka

  197 cm

  Hmotnost

  44,5 kg

  Max. hmotnost uživatele

  135 kg

  Napájení

  Síť + adapter 6V/0,5A

  Pracovní prostředí

  Domácí,Nepoužívat venku,Tolerance teploty prostředí +10 / +35 stupně,Skladovací teplota -15 až +40 stupně celsia,Vlhkost vzduchu nesmí být vyšší 90%

  Rotující hmota

  8 kg

  Barva

  Bílá/Šedá

  Ergonomika

  Měření tep. frekvence v madlech

  Ne

  Snímací hrudní pás 5.4 kHz

  Ne – možnost dokoupit

  Dálkové ovládání v rukojeti

  Ano

  


 • Veslařský trenažer je univerzální cvičební pomůcka, která kromě veslování umožní procvičení horní a dolní svalové skupiny.Výborný kardio trénink u Vás doma.Veslování napomáhá ke zlepšení kardiovaskulárního systému, pomůže Vám spalovat tuk a zvyšuje schopnost těla absorbovat kyslík.Pohyb veslaře zapojí 84% svalů v těle.


 • Chcete-li sportovní trenažér, který přináší šetrný pohyb bez nadměrných nároků na pohybový aparát, volte veslařský trenažér. V naší nabídce najdete mimo jiné veslařský trenažér.

  Veslařský trenažér FIRST DEGREE Pacific Rower AR má nastavitelný odpor a funguje na spolehlivém čtyřlopatkovém systému. Stroj má velkou životnost a máte-li méně prostoru, oceníte i to, že je svými rozměry nejmenším přístrojem ve své třídě. Jeho rozměry činí 1970 x 530 x 510 mm.

  Veslařský trenažér FIRST DEGREE Pacific Rower AR vám díky své konstrukci umožní pohodlný pohyb. Má komfortní sedátko, unikátní, neklouzavé opěry pro nohy a nastavení podpěr dle velikosti nohou. Jeho madla mají velký průměr a příjemný povrch.

  Veslařský trenažér je dále vybavený výkonným počítačem, vestavěnými přepravními kolečky a má podélný posuv sedadla. Díky jeho celkové konstrukci je možný snadný plynulý pohyb.

  Přístroj se napájí na dvě tužkové baterie a jeho nosnost činí 135 kg. Může stát ve vertikální poloze, což vám zmožní dokonalé skladování. Nezabere vám v domácnosti příliš místa.


 • eslovací trenažér MASTER V-550 nabízí ideální formu posilování svalů celého těla. Veslování je vhodným doplňkem ostatních forem posilování.


 • Veslovací trenažér ONE Z 5213 je ideální stroj pro domácí cvičení. I přes svoji cenovou dostupnost je vhodný pro pokročilejší sportovce, kteří se chtějí věnovat intenzivnímu tréninku. Hlavními přednostmi tohoto posilovacího stroje jsou precizně zpracovaná konstrukce a jednoduchý počítač, který přehledně zobrazuje aktuální cvičební hodnoty.

  Veslovací trenažér ONE Z 5213 je vybaven dvěma hydraulickými cylindry, které zajišťují dostatečný odpor během cvičení. Computer při tréninku měří čas cvičení, celkový počet tahů a počet tahů za minutu. Dále disponuje computer funkcí scan.

  Celkové rozměry veslovacího trenažéru ONE Z 5213 po sestavení jsou 116 x 70 x 23 cm. Hmotnost posilovacího stroje je 11 kg. Maximální výrobcem doporučené zatížení je 100 kg.


Veslovací trenažéry

V kategorii Posilovací stroje vybírejte a nakupujte kvalitní a oblíbené posilovací stroje a posilovací věže pro Váš trénink. Vybrat si můžete bezmotorový magnetický pás nebo také klasický motorový pás. Zároveň můžete sami poskládat různé jednoručky, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Koloběžky, moto přilby, moto oblečení, posilovací stroje, posilovací lavice, závaží, činky, gymnastické míče, balanční podložky, multitrainer, bandáže. Veslovací trenažéry ve vysoké kvalitě. Specializovaný prodejce na posilovací stroje a komplexní vybavení posilovny! Vyberte si veslovací trenažéry. Fitness produkty pro posilování a formování postavy. Jak vybavit domácí posilovnu. Tou nejlepší investicí je jednoznačně investice do vlastního zdraví. Snažíme se dodávat na český trh zejména vysoce kvalitní stroje z USA značek Tuff Stuff a Impulsefitness. Naleznete u nás kvalitně zpracované veslovací trenažéry. Činky a závaží jsou velmi vhodnou domácí posilovací variantou pro ty, kteří z různých důvodů nemohou či nestíhají chodit do fitness centra.