Add anything here here or just remove it..

Vibrační plošiny

 • Vibrační posilovací stroj MASTER – G4 funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů ( Power plate fitness ). Stačí 5 min denně a výsledky se okamžitě dostavují. Procvičovat lze celé tělo. Pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy. Při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků.

  Speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje akupresurní body na vašich chodidlech, dlaních, hýždích, zádech. Napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení.

  Vibrační posilovací stroj MASTER – G4 je obzvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečná fáze tréninku běžců, inline bruslařů, cyklistů, lyžařů. Lze jej použít také jako pomoc při léčbě revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů (jen po konzultaci s lékařem). Zlepšuje krevní oběh. Účinně působí při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů. Zlepšuje rovnováhu a koordinaci. Účinný v boji s celulitidou. Masáž uvolňuje a tak bojuje se stresem a depresí. Zvyšuje tvorbu růstového hormonu.
  Varianty: bílá, černá


 • Vibrační posilovací stroj MASTER – G8 je revoluční vibrační stroj, který nabízí jak vertikální tak i horizontální pohyb. Stačí 5 min denně a výsledky se okamžitě dostavují. Procvičovat lze celé tělo.

  Vibrační posilovací stroj MASTER – G8 pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy, jelikož při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků.

  Speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje akupresurní body na vašich chodidlech, dlaních, hýždích, zádech

  Napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení

  Vibrační posilovací stroj MASTER – G8 je obzvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečná fáze tréninku běžců, in-line bruslařů, cyklistů, lyžařů.
  Varianty: bílá, černá


 • S vibračním posilovacím strojem MASTER G2 lze na základě vibrací snadno a rychle procvičit celé tělo. Stačí 5 minut každý den.

  Vhodný pomocník také při regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení.


 • Vibrační posilovací stroj MASTER – G1 pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy ( Power plate fitness ). Při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků.

  Speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje akupresurní body na vašich chodidlech, dlaních, hýždích, zádech atd. Napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení.

  Vibrační posilovací stroj MASTER – G1 je obzvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečná fáze tréninku běžců, inline bruslařů, cyklistů, lyžařů. Lze jej použít také jako pomoc při léčbě revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů (jen po konzultaci s lékařem). Zlepšuje krevní oběh. Účinně působí při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů. Zlepšuje rovnováhu a koordinaci. Účinný v boji s celulitidou. Masáž uvolňuje a tak bojuje se stresem a depresí. Zvyšuje tvorbu růstového hormonu.
  Varianty: bílá, černá


Vibrační plošiny

Před odesláním je zákazník telefonicky kontaktován pracovníkem expedice z důvodu upřesnění termínu dodání. Je-li nabízena i montáž zdarma – termín dovozu a montáže je rovněž telefonicky upřesněn a to v dostatečném předstihu. Pokud vám to podmínky a peněženka dovolí, vybírejte dobře větratelné prostory s odolnou podlahou, jež bude schopna tlumit nárazy. LAVICE A ČINKY PRO VYBAVENÍ DOMÁCÍCH, HOTELOVÝCH, KLUBOVÝCH, FIRMENÍCH A VEŘEJNÝCH POSILOVEN! Posilování doma se stalo fenoménem, najděte zde i Vy svůl posilovací stroj či fitness pomůcku a začněte s cvičením co nejdříve ! Činky a závaží jsou velmi vhodnou domácí posilovací variantou pro ty, kteří z různých důvodů nemohou či nestíhají chodit do fitness centra. Nabízí se i sada činek, která se skládá z hřídele, kotouče a matičky na upevnění. Podívejte se na nabídku vibrační plošiny. Posilovací stroj je sestaven odborně, nehrozí riziko poškození posilovacího stroje při montáži zákazníkem. Činky na aerobic (vynilové), jednoruční činky a jednoručky, nakládací činky, hřídele, vzpěračské tyče s širokým výběrem kotoučů. Ať jste žena nebo muž, každý by chtěl mít krásné a pevné bříško, zadeček, boky, no prostě celou postavu. Nabízíme opravdu širokou škálu fitness produktů a pomůcek pro posilování břicha, posilování rukou, stehen, lýtek, ramenou či posilování prsních svalů. Mezi praktické doplňky každé posilovny patří zrcadlo, bez něhož nelze kontrolovat správné držení těla.