Add anything here here or just remove it..

Home | Suplementy | Anabolizéry a NO doplňky | Nitric oxide

 • Muscle MAXX Pump 660gJe unikátní předtréninkový kokteil látek, který Vás rozproudí a dodá svalům okamžitou energii. Jeho primárním efektem je tzv. „svalová pumpa“. Vlivem působení arginin alfa-ketoglutarátu (arginin je zde jako prekurzor oxidu dusnatého NO) dochází k vazodilataci cévního řečiště v periferních oblastech těla. Jeho rozšířením dochází lepšímu transportu živin a kyslíku do svalů a tím i jejich rychlejší zásobení a regeneraci. Kombinace kreatinů a mono, polysacharidů slouží jako energetická bomba pro náročný trénink! MUSCLE MAXX PUMP je absolutní pecka na našem trhu, která Váš trénink posune o stupeň dál.Unikátní předtréninkový nápoj !!Podporuje extrémní růst svalové hmoty a její regeneraci.Poskytuje okamžitou energii pro Váš trénink.”Svalová pumpa” – rorproudí vlivem vasodilatace krev ve svalech ještě před trénikem !!SLOŽENÍ Muscle MAXX Pump 660gobsauje: Maltodextrin, kreatin monohydrát, taurin, arginin alfa-ketoglutarát, fruktóza, dextróza, tri-kreatin malát, kreatin ethyl ester, citrulin malát, látka protihrudkující: fosforečnan vápenatý E341, aroma, prášek červené řepy, kofein, náhradní sladidlo: sukralóza E955, acesulfam K E950DÁVKOVÁNÍ Muscle MAXX Pump 660gRozmíchejte před tréninkem nebo fyzickým výkonem jednu dávku 33g (cca dvě odměrky) ve 300ml vody nebo ovocného nápoje.UPOZORNĚNÍPotravina určená pro zvláštní výživu se sladidly. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Obsahuje kofein. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.


 • NO MAXX Champ 3000 120 žvýkacích tabletNO MAXX CHAMP 3000 obsahuje kombinaci dvou látek L-argininu a alfa-ketoglutarátu v jedinečné formě – kousacích tablet ! Obě tyto složky hrají klíčovou roli v proteosyntéze – svalovém růstu. Díky obsahu argininu, který je znám jako přenašeč NO2, způsobuje vazodilataci (rozšíření cév) a tím i efektivnějšímu transportu krve do svalů. To přispívá k jejích rychlejšímu růstu a regeneraci. NO MAXX CHAMP 3000 je suplement, který Vás před tréninkem nakopne !!Absolutní novinka na českém trhu !!Nakopne Vás před tréninkem.Příznivě podporuje spalování tuků.Neskutečné 3gramy A-AKG v jedné dávce !!SLOŽENÍ NO MAXX Champ 3000 120 žvýkacích tabletobsahuje: AAKG – arginin alfaketoglutarát, maltodextrin, dextróza, stabilizátor: kyselina citronová E330, emulgátory: kaboxymetylcelulóza a mikrokrystalická celulóza, fruktóza, látky protispékavé: fosforečnan vápenatý E341, stearát hořečnatý E470b, náhradní sladidlo: sukralóza, malinové aromaDÁVKOVÁNÍ NO MAXX Champ 3000 120 žvýkacích tabletRozkousejte tři tablety před výkonem nebo fyzickou aktivitou a zapijte dostatečným množstvím vody nebo ovocného nápoje.UPOZORNĚNÍDoplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost na obalu.


 • NO MAXX with Caffeine 150 kapslíNO Maxx with Caffeine obsahuje kombinaci dvou látek L-argininu a alfa-ketoglutarátu. Obě tyto složky hrají klíčovou roli v proteosyntéze – svalovém růstu. Díky obsahu argininu, který je znám jako prekurzor NO2, způsobuje „vasodilataci“ (rozšíření cév) a tím i efektivnější transport kyslíku a živin do svalových buněk. To přispívá k jejích rychlejšímu růstu i regeneraci. Díky tomuto efektu má příznivý vliv na výbušnost, vytrvalost. Dále významně působí na produkci růstového hormonu. NO MAXX with Caffeine je doplněk, který Vám skutečně pomůže k tvorbě svalové hmoty ! Díky přidanému kofeinu se účinek A-AKG ještě zvýší a zabrání případné únavě během intenzívního tréninku.Podporuje rychlejší regeneraci po tréninku.Podporuje růst čisté svalové hmoty a růst síly.Příznivě působí na vytrvalost.Vlivem “vasodilatace” podporuje rychlejší transport kyslíku a živin do svalů.Příznivě působí na sexuální apetit.SLOŽENÍ NO MAXX with Caffeine 150 kapslíobsahuje: Arginin alfaketoglutarát, transparentní želatinová tobolka, kofein bezvodý, látka protispékavá: fosforečnan vápenatý E341, stearát hořečnatý E470bDÁVKOVÁNÍ NO MAXX with Caffeine 150 kapslíVezměte 2x denně 2 tobolkyUPOZORNĚNÍDoplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Určeno pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučené dávkování. Minimální trvanlivost uvedena na obalu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte před spaním. Obsahuje kofein.


 • CellEx 120 kapslíDoplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ CellEx 120 kapslíDávka 10 kapslí obsahuje 7 125 mg účinných látek: CellEx™ Nitric Triple Force Complex 2000 mg (L-Arginine-Alpha-Ketoglutarát, L-Arginin Ethylester hydrochlorid, L-Arginin-Alfa-Ketiosokapronát) CellEx™ CVA (Cell Volumizing Activator) 4 125mg (Tri-Kreatin Malát, L-Glutamin Alfa-Ketoglutarát, N-Acetyl-L-Glutamin, L-Tyrosin, Glycocyamin, Kofein, Glucuronolacton, L-Norvalin-2-aminovalerová kyselina, Skořicový extrakt /Cinnulin®/) Citrulin Malát 1000 mg.DÁVKOVÁNÍ CellEx 120 kapslí10 kapslí denně, 30 min před tréninkemUpozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce.


 • AAKG Compressed Caps 120 kapslíLehce vstřebatelná forma arginin alfa-ketoglutarátu v kapslích. Arginin alfa-ketoglutarát je hlavní složkou pro syntézu oxidu dusnatého (NO), který umožňuje zvýšení krevního průtoku, dále zlepšení dodávky kyslíku a živin do svalů, které pak dokáží pracovat ve větší intenzitě.Aminokyselina L-arginin dále zvyšuje přirozenou produkci růstového hormonu a díky tomu stimuluje tělo k svalovému růstu.1250 mg AAKG v kapslipraktická formalehce vstřebatelné kapsle AAKG COMPRESSED CAPS je určen:pro zlepšení svalového růstupro intenzivní fyzický výkonpro lepší přenos živin v organismuSLOŽENÍ AAKG Compressed Caps 120 kapslíobsahuje: L-arginin-alfa-ketoglutarát, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý), plnidlo stearan hořečnatý, protispékavá látka oxid křemičitý.DÁVKOVÁNÍ AAKG Compressed Caps 120 kapslíUžijte 1 kapsli 60 minut před fyzickým výkonem a 1 kapsli ihned po fyzickém výkonu. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dle doporučeného dávkování polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte!Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


 • Cellu-Max Nitro Shot 1800gJe speciální předtréninkový produkt.Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ Cellu-Max Nitro Shot 1800gobsahuje: v jedné dávce (50g): Dextrosa, maltodextrin, kreatin monohydrát 5 000mg, fruktosa, isomaltulosa (Palatinosa®), Taurin 1 000mg, L-Glutamin 1 000mg, Tri-Kreatin malát 750mg, škrob Vitargo®, L-Arginin HCl 500mg, kyselina citronová, Kre-Alkalyn® 250 mg, L-Tyrosin 250mg, hydrogenfosforečnan vápenatý 250 mg, Acetyl L-Glutamín 250mg, L-Glutamín alfa ketoglutarát 250mg, jedlá soda, L-Arginin Alfa Ketoglutarát 150mg, hydrogenfosforečnan draselný 125mg, hydrogenfosforečnan sodný 125mg, Inosin 100mg, aroma, Citrulin malát 50mg, Alfa Lipoová kyselina 25mg, Beta Alanin CarnoSyn® 25mg, L-Histidin 25mg, Glucuronelacton 25mg, sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K, látky protispékavé: oxid křemičitý vápník 57mg (7,5% DDD), draslík 35mg, fosfor 101mg (12,5% DDD), sodík 296mg *DDD – Doporučená denní dávkaDÁVKOVÁNÍ Cellu-Max Nitro Shot 1800gJedna odměrka obsahuje 50g. Vemte 1 odměrku asi 30-45min před tréninkem. Rozmíchejte v 250-300ml studené vody.Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu, s příchutí a sladidlem.


 • Cellu-Max Nitro Shot 1800gJe speciální předtréninkový produkt.Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ Cellu-Max Nitro Shot 1800gobsahuje: v jedné dávce (50g): Dextrosa, maltodextrin, kreatin monohydrát 5 000mg, fruktosa, isomaltulosa (Palatinosa®), Taurin 1 000mg, L-Glutamin 1 000mg, Tri-Kreatin malát 750mg, škrob Vitargo®, L-Arginin HCl 500mg, kyselina citronová, Kre-Alkalyn® 250 mg, L-Tyrosin 250mg, hydrogenfosforečnan vápenatý 250 mg, Acetyl L-Glutamín 250mg, L-Glutamín alfa ketoglutarát 250mg, jedlá soda, L-Arginin Alfa Ketoglutarát 150mg, hydrogenfosforečnan draselný 125mg, hydrogenfosforečnan sodný 125mg, Inosin 100mg, aroma, Citrulin malát 50mg, Alfa Lipoová kyselina 25mg, Beta Alanin CarnoSyn® 25mg, L-Histidin 25mg, Glucuronelacton 25mg, sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K, látky protispékavé: oxid křemičitý vápník 57mg (7,5% DDD), draslík 35mg, fosfor 101mg (12,5% DDD), sodík 296mg *DDD – Doporučená denní dávkaDÁVKOVÁNÍ Cellu-Max Nitro Shot 1800gJedna odměrka obsahuje 50g. Vemte 1 odměrku asi 30-45min před tréninkem. Rozmíchejte v 250-300ml studené vody.Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu, s příchutí a sladidlem.


 • CellEx Unlimited Sachets 20x26gCellEx™ Unlimited je speciální předtréninkový produkt.Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ CellEx Unlimited Sachets 20x26gobsahuje: v 1 dávce (26g): Glukosové polymery – Maltodextrin, Kyselina citronová, L-Arginine Alpha-Ketoglutarate (A-AKG) 2000mg, Tri-Kreatin malát 1500mg, CellEx™ směs (Kre-Alkalyn®, Beta-Alanine – CarnoSyn® 1375mg, L-Glutamín Alfa Ketoglutarát 1000mg, N-Acetyl-L-Glutamín 1000mg, Citrulin malát 1000mg, Taurine 1000mg, Betain Hydrochlorid 500mg, Kofein 200mg, Skořicový extrakt (Cinnulin®) 10mg, jedlá soda, aroma, barvivo: červená řepa (u příchutě Fruit Punch), Hydrogenfosforečnan vápenatý (fosfor 162mg – 20% DDD*, vápník 92mg – 12% DDD*), Hydrogenfosforečnan sodný (sodík 33mg), Hydrogenfosforečnan draselný (draslík 57mg), sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K, látky protispékavé: oxid křemičitý *DDD – Doporučená denní dávkaDÁVKOVÁNÍ CellEx Unlimited Sachets 20x26g1 sáček (26g) asi 45-30min před tréninkem. Rozmíchejte v 200-300ml vody.Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let ,těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a pro osoby s respiračním onemocněním (např. astma), s onemocněním srdce,cév, jater,ledvin. Nedoporučuje se užívat lidem s onemocněním krevního tlaku a cukrovky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy.Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Upozornění pro registrované sportovce: Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Užití přípravku konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.


 • Bez popisu.


 • Bez popisu.


 • Nitric 125 kapslíNitric – revoluční směs Nitric Triple Force complex (L-arginine-alpha-ketoglutarát, L-arginin ethylester hydrochlorid, L-arginin-alfa-ketiosokapronát) .Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ Nitric 125 kapslíobsahuje: Nitric Triple Force Complex, citrulin malát, želatinová kapsle, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), betain hydrochlorid, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý Nitric Triple Force Complex – L-arginine-alpha-ketoglutarát, L-arginin ethylester hydrochlorid, L-arginin-alfa-ketiosokapronátDÁVKOVÁNÍ Nitric 125 kapslíDenní dávku 5 kapslí vezměte 30-60 min před tréninkem.Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Upozornění pro registrované sportovce: užití přípravku konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.


 • Nitric 125 kapslíNitric – revoluční směs Nitric Triple Force complex (L-arginine-alpha-ketoglutarát, L-arginin ethylester hydrochlorid, L-arginin-alfa-ketiosokapronát) .Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ Nitric 125 kapslíobsahuje: Nitric Triple Force Complex, citrulin malát, želatinová kapsle, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), betain hydrochlorid, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý Nitric Triple Force Complex – L-arginine-alpha-ketoglutarát, L-arginin ethylester hydrochlorid, L-arginin-alfa-ketiosokapronátDÁVKOVÁNÍ Nitric 125 kapslíDenní dávku 5 kapslí vezměte 30-60 min před tréninkem.Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Upozornění pro registrované sportovce: užití přípravku konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.


Home | Suplementy | Anabolizéry a NO doplňky | Nitric oxide

Ve skupině posilovací stroje máte na výběr produkty od několika výrobců Acra, Brother, Master… Činky a závaží výborně slouží jak pro hubnutí, tak pro body-building, kulturistiku nebo v rámci tréninku bojových sportů. Nabízíme činky jednoručky v hmotnostech od 0,5kg do 50kg. Nejširší nabídkahome | Suplementy | Anabolizéry a NO doplňky | Nitric oxide. Pokud vám to podmínky a peněženka dovolí, vybírejte dobře větratelné prostory s odolnou podlahou, jež bude schopna tlumit nárazy. Pokud pro svou posilovnu nenajdete samostatný pokoj, využijte místnost, kde pobýváte nejméně. Procvičovat i tricepsy nebo břišní svalstvo – všechny oblíbené i méně populární partie. Chcete-li cvičit v soukromí a pohodlí svého domova na trenažérech špičkové kvality, spolehlivých a dokonale funkčních. Nejlevnější home | Suplementy | Anabolizéry a NO doplňky | Nitric oxide. Před odesláním je zákazník telefonicky kontaktován pracovníkem expedice z důvodu upřesnění termínu dodání. Home | Suplementy | Anabolizéry a NO doplňky | Nitric oxide jako nejlepší fitness pomůcka. Za cenu roční permanentky do fitness centra ( v Praze kolem 6000 Kč ) máte svůj vlastní posilovací stroj a další fitness pomůcky. Domácí posilovna by měla být oddělena od zbytku interiéru. Posilovací věž totiž nabízí kombinaci několika strojů najednou, můžete tedy procvičovat prakticky celé tělo. Vyberte si z nabídky home | Suplementy | Anabolizéry a NO doplňky | Nitric oxide.