Add anything here here or just remove it..

Home | Suplementy | Kreatin | Creapure

 • Creapure Creatin 90 kapslíGarance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu
  Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích. Kreatin je látka tělu vlastní, je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj pro obnovu buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty, představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa, nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité.
  Využití
  Kreatin monohydrát je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřeny a jsou bezpečné.
  “Sklenice studené vody, může obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100% čisté vody na první pohled vůbec neliší.”
  Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty. Způsob výroby a výběru surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince.
  Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.
  Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu
  SLOŽENÍ Creapure Creatin 90 kapslí
  obsahuje: želatinová kapsle, CREAPURE kreatin monohydrátV čem je Creapure kreatin odlišný od konkurence?
  Přesto, že je na trhu nepřeberné množství forem a výrobců kreatinu, Creapure je jediný kreatin na světě (!!), který je trvale testován na nežádoucí nečistoty ( kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea ). Německý výrobce AlzChem garantuje špičkovou kvalitu.Garance společnosti Reflex Nutrition
  • Inovační technologie• Nejvyšší rating použitých surovin• Vyrobeno ze 100% zelené energie• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.
  DÁVKOVÁNÍ Creapure Creatin 90 kapslí
  Berte 2 kapsle, třikrát denně na lačno, zapijte dostatečně vodou.


Home | Suplementy | Kreatin | Creapure

Jejich nespornou výhodou je prakticky neomezený rozsah cviků, které se dají provádět pouze malou změnou postoje nebo přestavěním konstrukce. Samozřejmostí jsou cviky jako bench-press, leg-press, butterfly (motýlek), předkopávání a zakopávání a díky kladkám s různými násadami. Zároveň můžete sami poskládat různé jednoručky, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Posilovací stroje, posilovací věže i rotopedy nejsou ale jen o postavě, ale také o našem zdraví, a to by mělo být na prvním místě. Máte zájem zlepšit Vaši postavu? Posilovací stroje Vám k tomu pomohou. Naše nabídka je pestrá a levné posilovací stroje jsou i pro domácnost. Posilovací stroje za skvělé ceny. Málo známou skutečností je fakt, že první posilovací stroje na světě vynalezl v sedmdesátých letech 20. století Arthur Jones. Při koupi vybraných posilovacích lavic obdržíte i fitness rukavice zdarma. Posilovací stroje jsou nedílnou součástí Vaší péče o zdravé tělo a zvyšování fyzické kondice. Posilování doma nebylo nikdy snadnější. Posilovací stroje lze dnes jednoduše složit a rozložit, nezaberou příliš místa. Magnetické běžecké pásy jednoduše složíte a můžete je tak po cvičení umístit třeba pod postel. Většina objednaných trenažérů je odesílána ještě v den objednání, nejpozději následující pracovní den. Eliptický trenažér zapojí do cviku, nohy, ruce, ramena zkrátka celé tělo. Umožňují Vám rozvoj síly, dopomáhají ke správnému držení těla. Silový trénink je efektivní cesta ke sportovní postavě. Posilovací lavice je základem každé posilovny. Doprava všech fitness zařízení v ČR i SR je vždy zdarma.