Add anything here here or just remove it..

Home | Suplementy | Spalovače tuků | Synephrine

 • Synephrine MAXX 60 kapslíSYNEPHRINE MAXX obsahuje 100% Synephrine. Synephrine je extrakt z oplodí rostliny Citrus aurantium, který se používá pro různé účely v tradiční čínské medicíně. Synephrine má podobné účinky jako kofein a efedrin. BioPerine® je přírodní patentovaný produkt , který má zlepšit vstřebávání výživných látek (www.bioperine.com). SYNEPHRINE MAXX je hodný pro sportovce a osoby s vysokou fyzickou aktivitou.SLOŽENÍ Synephrine MAXX 60 kapslíobsahuje: extrakt citrus aurantium (standardizovaný obsah synefrinu), extrakt černého pepře (standardizovaný obsah piperinu), plnidlo: maltodextrin, mikrokrystalická celulóza, látky protispékající: fosforečnan vápenatý E341, stearát hořečnatý E470bDÁVKOVÁNÍ Synephrine MAXX 60 kapslíVezměte – 2 tablety denně ráno nebo ½ hodiny před výkonemUPOZORNĚNÍDoplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.


 • Synephrine 60 kapslíSYNEPHRINE je 125 mg extraktu z Citrus aurantium v jedné kapsli, což představuje maximální povolenou denní dávku 10 mg synefrinu. Podporuje termogenezi (tvorbu tepla) v organismu, což zvyšuje energetický výdej v průběhu dne. Tento termogenní účinek funguje v klidu i při fyzické zátěži10 mg synefrinu v jedné kapsliSYNEPHRINE je určen pro: termogenní spalování tuků, zvýšení energetického výdeje v průběhu dne.Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.SLOŽENÍ Synephrine 60 kapslí obsahuje: maltodextrin, extrakt Citrus aurantium (8 % synefrinu), želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý).DÁVKOVÁNÍ Synephrine 60 kapslí Vezměte 1 kapsli užijte 30-60 minut před fyzickým výkonem. Kapsli je možné před výkonem kombinovat s produkty na bázi L-karnitinu či kofeinu. Neužívat před spaním!Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem.


 • Synephrine 100 tabletSynephrine je extrakt z citrusovníku Citrus Aurantium, který se používá pro různé účely v tradiční čínské medicíně. Synephrin je stimulant, který pomáhá spalovat tuky, potlačuje chuť k jídlu a zvyšuje energii, což vede ke spalování většího množství kalorií.
  Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu.
  SLOŽENÍ Synephrine 100 tablet
  obsahuje: Mikrokrystalická celulóza E460, Maltodextrin, extrakt Citrus Aurantium, látky protispékavé: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan hořečnatý E470b.
  DÁVKOVÁNÍ Synephrine 100 tablet
  Užívejte 1 tabletu denně před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.


Home | Suplementy | Spalovače tuků | Synephrine

Nabízíme opravdu širokou škálu fitness produktů a pomůcek pro posilování břicha, posilování rukou, stehen, lýtek, ramenou či posilování prsních svalů. Eliptický trenažér nabízíme navíc s dopravou zdarma a 5ti letou zárukou, kvalita na nejvyšší úrovni. Nabízíme kompletní sady a nakládací činky různých hmotností. Posilovací stroje jsou nedílnou součástí Vaší péče o zdravé tělo a zvyšování fyzické kondice. Hledáte řešení, které není prostorově náročné? Hledáte něco elegantního, co Vás finančně nepoloží a zároveň umožní trénink s různými váhami? Ve skupině posilovací stroje máte na výběr produkty od několika výrobců Acra, Brother, Master… Vyberte si z nabídky home | Suplementy | Spalovače tuků | Synephrine. Ukládání tuků v těle má neblahý vliv na náš organismus, takže s tím pojďme začít něco dělat. V naší nabídce najdete kompletní sortiment činek, kotoučů i příslušenství za nejlepší možné ceny. LAVICE A ČINKY PRO VYBAVENÍ DOMÁCÍCH, HOTELOVÝCH, KLUBOVÝCH, FIRMENÍCH A VEŘEJNÝCH POSILOVEN! POSILOVACÍ STROJE. Označení Posilovací stroje akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro posilování doma doporučujeme různé fitness pomůcky jako balanční podložky, rotany, činky, steppery či rotopedy. Nejširší nabídkahome | Suplementy | Spalovače tuků | Synephrine. Posilovací věže jsou určeny všem, kteří mají rádi silové cvičení, chtějí si zformovat svoji postavu a vybudovat nádherné svalstvo.