Běžecký pás HMS Sky Walk BE08 elektrický – růžový – Běžecké pásy za nejlepší ceny

14999 

Běžecký trenažér BE08 je technologií XXI. století, moderní, lehký a má intuitivní použití. S použitím designu moderních mobilních telefonů, byl trenažér navržen v nejvíce elegantní podobě, tj. tenké tělo s vestavěným digitálním displejem – bez horního rámečku, velikého displeje a podpěradel. Po vertikálním umístění zabírá trenažér pouze 0,06 m2 povrchu. BE08 je velmi lehký a praktický, což umožňuje neomezené přenášení a uskladnění kdekoli.

Má intuitivní systém spouštění tréninku a moderní systém řízení rychlosti. Stačí vyjít na pás trenažéru, abychom toto neuvěřitelné zařízení spustili. Když se přiblížíme k displeji, rychlost se zvýší, ale pokud budeme blíže zadní části trenažéru, pak se rychlost sníží. Displej informuje o vzdálenosti, době tréninku a počtu kroků. Model je velmi tichý, hladina hluku je pouhých 65 dB.

V běžeckém trenažéru byl použit inovativní systém spojů pomocí šroubů. Další předností je systém absorbující otřesy během běhu.
BE08 je nejmenší a zároveň nejinstinktivnější běžecký trenažér na trhu.

Technická data:
– motor: 0,5 HP
– maximální rychlost: 8 km-h
– maximální výkon: 350 W
– rozměr běžecké plochy: 1200 x 460 mm
– rozměr po složení:
– – délka: 145 cm
– – šířka: 67 cm
– – výška: 9 cm
– váha: 29 kg
– maximální zatížení: 100 kg

Funkce počítače:
– čas
– rychlost
– vzdálenost

Upozornění:
– není určeno ke komerčnímu užití
– záruka: 24 měsícůVÍCE INFORMACÍ

Jít do obchodu

Katalogové číslo: 58566 Kategorie:

Běžecký pás HMS Sky Walk BE08 elektrický – růžový

Běžecký trenažér BE08 je technologií XXI. století, moderní, lehký a má intuitivní použití. S použitím designu moderních mobilních telefonů, byl trenažér navržen v nejvíce elegantní podobě, tj. tenké tělo s vestavěným digitálním displejem – bez horního rámečku, velikého displeje a podpěradel. Po vertikálním umístění zabírá trenažér pouze 0,06 m2 povrchu. BE08 je velmi lehký a praktický, což umožňuje neomezené přenášení a uskladnění kdekoli. Má intuitivní systém spouštění tréninku a moderní systém řízení rychlosti. Stačí vyjít na pás trenažéru, abychom toto neuvěřitelné zařízení spustili. Když se přiblížíme k displeji, rychlost se zvýší, ale pokud budeme blíže zadní části trenažéru, pak se rychlost sníží. Displej informuje o vzdálenosti, době tréninku a počtu kroků. Model je velmi tichý, hladina hluku je pouhých 65 dB. V běžeckém trenažéru byl použit inovativní systém spojů pomocí šroubů. Další předností je systém absorbující otřesy během běhu. BE08 je nejmenší a zároveň nejinstinktivnější běžecký trenažér na trhu. Technická data: – motor: 0,5 HP – maximální rychlost: 8 km-h – maximální výkon: 350 W – rozměr běžecké plochy: 1200 x 460 mm – rozměr po složení: – – délka: 145 cm – – šířka: 67 cm – – výška: 9 cm – váha: 29 kg – maximální zatížení: 100 kg Funkce počítače: – čas – rychlost – vzdálenost Upozornění: – není určeno ke komerčnímu užití – záruka: 24 měsíců
VÍCE INFORMACÍ

Výrobce: HMS
Záruka: 24
Typ pásu: motorové

Kvalitní běžecké pásy nejlevněji