Add anything here here or just remove it..

Běžecký pás HORIZONFITNESS Adventure 3 Plus

32990 

Horizon Fitness přináší svým zákazníkům vynikající výkon a spolehlivost. Cílem je nabídnout zákazníkům inovativní výrobky s nejmodernější technoligií za přijatelnou cenu. Všechny produkty jsou vyvíjeny specializovaným týmem v Anglii. Ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec, Horizon Fitness je značka přesně pro Vás!

HORIZONFITNESS Adventure 3 běžecký pás má 10 motivačních programů cvičení.

KOMFORT&ZDRAVÍ – VCS (Variable Cushioning System) a Flextech technologie, jsou ideální podporou a také komfortním odpružením celého trenažéru.

KONTROLA – Vašich cílů dosáhnete rychleji s novým motorem 1,75 CHP, který poskytuje rychlosti až 10 mph a 10% sklon.

POHODLÍ – Běžecký pás HORIZONFITNESS Adventure 3 Plus je vybaven oranžovým LED displejem se snadnou navigací.
Počítač tohoto běžeckého trenažéru obsahuje 6 přednastavených programů, které Vám dopomohou dosáhnout výborných výsledků.

Horizon Fitness je členem skupiny Johnson Corporation, světovou jedničkou na trhu s fitness produkty. Smysl pro detail a profesionalita celého týmu se odráží ve všech oblastech výroby. Toto tvrzení dokládají nejen certifikáty ISO 9001, ISO 14001, USA FDA, ale také japonský cerfitikát SG, který se uděluje za špičkovou kontrolu kvality.
Horizon Fitness se snaží neustále vyvíjet a zlepšovat své produkty aby mohli nabídnout zákazníkům vždy to nejlepší pro jejich trénink. V současnosti jsou držitelem více než 50 patentů a 300 technologických vylepšení v oblasti elektroniky, biomechaniky, ergonometrie a designu.

Běžecký pás HORIZONFITNESS Adventure 3 Plus má velmi stabilní rám se silnými hliníkovými bočními profily, což umožňuje používání trenažeru i osobami s vyšší vahou (max.135kg). Při běhu jsou nárazy na nášlapnou desku tlumeny skvělým odpružením VCS (Variable Cushion System), takže toto zařízení velmi šetří Vaše klouby.

Firma HORIZONFITNESS díky použitým kvalitním materiálům a komponentům zaručuje dlouhou životnost a také nadstandardní garanci svých výrobků: Garance na motor a rám: 10 let. Elektronika a jiné komponenty: 2 roky

Jít do obchodu