Add anything here here or just remove it..

Běžecký pás MASTER F-35

24990 

Běžecký pás MASTER F-35 je určen především pro domácí použití. Vzhledem k jeho kvalitnímu zpracování ho však lze použít i v lehce komerčním prostředí (např. klubová či hotelová posilovna). Rychlost je možno regulovat v rozmezí 1 – 22 km/h. Model MASTER F-35 nabízí odpruženou běžeckou plochu komfortních rozměrů 145 x 50 cm, jejíž sklon lze zvyšovat až do 20% stoupání.

Computer MASTER F-35 je vybaven modře podsvíceným LCD displejem. Měří čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu kalorií, sklon a prostřednictvím senzorů v řídítkách také tepovou frekvenci. Celkem je pro cvičení přednastaveno 15 programů. Běžecký pás MASTER F-35 je také vybaven reproduktory a vstupem pro MP3 přehrávač. Nechybí ani tlačítka pro rychlou volbu či bezpečnostní klíč.

Rozměry stroje jsou 193,5 x 85 x 130 cm. Pro úsporu místa je možné běžecký pás sklopit do vertikální polohy. Hmotnost je 104 kg. Pro snadnou manipulaci je trenažér vybaven transportními kolečky. Maximální doporučená hmotnost uživatele je stanovena na 150 kg.

K pásu je dodávaná prodloužená pětiletá záruka. Značkový servis je dostupný po celé ČR.
Varianty: bílá, černá

Jít do obchodu