Add anything here here or just remove it..

Běžecký pás MASTER F-40

49990 

Běžecký pás MASTER F-40 je trenažérem především pro domácí cvičení. Lze jej však využít i v lehce komerčním prostředí (např. klubová či hotelová posilovna). Jádro tvoří AC motor o výkonu 2,0 HP. Komfortní cvičení zaručuje běžecká plocha o rozměrech 153 x 52 cm. Plocha je odpružená, takže nedochází k prudkým nárazům poškozujícím klouby. Její sklon je možné nastavit elektronickým ovládáním v rozmezí 0 – 20%. Rychlost pásu je nastavitelná od 0 do 20 km/h.

Computer běžeckého pásu MASTER F-40 je vybaven LED displejem. Měří rychlost, čas, vzdálenost, sklon a spotřebu kalorií. Tepovou frekvenci je možné měřit prostřednictvím senzorů v řídítkách nebo pomocí hrudního pásu POLAR. Celkem disponuje computer 25 programy. Dále jsou zde tlačítka v madlech pro rychlou volbu, vstup a reproduktory pro připojení MP3 přehrávače a bezpečnostní klíč.

Rozměry stroje jsou 199 x 90 x 125 cm (je možné stroj sklopit do vertikální polohy a ušetřit tak místo). Hmotnost činí 125 kg, MASTER F-40 je však vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci. Maximální doporučená hmotnost uživatele je 150 kg.

Značka MASTER poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor a rám. Odborný servis je dostupný po celé ČR.

Jít do obchodu

Katalogové číslo: c338a0579fa8 Kategorie: ,