Add anything here here or just remove it..

Běžecký pás ONE B 4228

5699 

Magnetický běžecký pás ONE B 4228 je ideální alternativou pro ty, jež hledají levný trenažér na domácí cvičení a rehabilitace. Patří mezi nejlevnější ve své kategorii. Kromě ceny se k jeho přednostem dále řadí nízké rozměry (d: 137cm, š: 68cm, v: 134cm), možnost složení a snadné přemisťování (pás je vybaven trasportními kolečky a váží pouze 30,5 kg).

Běžecký pás ONE B 4228 je založen na principu magnetického odporu. Zátěž je možno nastavovat dle potřeby v osmi různých stupních pomocí manuálního ovládání.

Pás je vybaven computerem, který zvládá základní funkce jako měření času, vzdálenosti a rychlosti. Dále je schopen zaznamenat počet spálených kalorií a po připojení snímacích senzorů k dlaním také puls.

ONE B 4228 je jednoduchým, lehkým, skladným a cenově dostupným pomocníkem pro nenáročné domácí cvičení. Jedná se o bezmotorový magnetický pás, který je napájen standardní přípojkou 230 V. Vzhledem k menším rozměrům běžecké plochy (34x119cm) je ideální spíše pro rehabilitační cvičení či rychlou chůzi. Doporučená maximální hmotnost uživatele je 100 kg.

Jít do obchodu