Add anything here here or just remove it..

Eliptical MASTER E50 Ergometer

10990 

O zátěž se u eliptického trenažéru MASTER E50 Ergometer stará 10kg zátěžové kolo. Zátěž je nastavitelná elektronickým ovládáním v 24 různých stupních. Kliky jsou složeny ze tří dílů a jejich středy jsou pro dlouhou životnost uloženy na vysoce kvalitních strojových ložiscích. Eliptical MASTER E50 Ergometer disponuje jak pevnými, tak pohyblivými rukojetěmi. K napájení celého trenažéru slouží síťový adaptér.

Computer magnetického crossového trenažér MASTER E50 Ergometer měří čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci, výkon a kadenci. K měření tepové frekvence slouží snímače v rukojetích.

V computeru elipticalu MASTER E50 Ergometer je 12 přednastavených programů, 4 uživatelské programy, manuální program a několik programů řízených tepovou frekvencí. Dále disponuje trenažér funckí Body Fat pro měření tělesného tuku a funkcí Recovery pro vyhodnocení kondice.

Rozměry eliptického trenažéru MASTER E50 Ergometer po sestavení jsou 130 x 61 x 161 cm. Hmotnost činí 36 kg. Pro snazší manipulaci je eliptical opatřen v přední části pojezdovými kolečky. Maximální doporučená nosnost je 150 kg.

Odborný servis eliptického trenažéru MASTER E50 Ergometer je dostupný po celé ČR.

Jít do obchodu