Add anything here here or just remove it..

Eliptical MASTER EC100 Ergometer

47990 

Magnetický eliptický trenažér MASTER EC100 Ergometer je trenažérem vhodným pro užití v komerčním prostředí. Je to komfortní eliptical s elektronickým ovládáním zátěže, Self-Generate systémem pro napájení computeru a s přehledným computerem. Nabízí širokou paletu stupňů zátěže a proto dokáže uspokojit jak začínající, tak pokročilé sportovce.

Zátěžový systém eliptického trenažéru MASTER EC100 pracuje se setrvačníkem o hmotnosti 13,5 kg. Uživatel má na výběr ze 40 různých stupňů zátěže. Veškeré pohyblivé části jsou uloženy na kvalitních strojových ložiscích, která zajišťují dlouhou životnost elipticalu. Ergonomie je přizpůsobena tak, aby bylo cvičení pohodlné a efektivní. Trenažér disponuje jak pevnými, tak pohyblivými rukojetěmi. Délka kroku je 50 cm.

Pro osvěžení při cvičení je eliptical vybaven ventilátorem. Celý crossový trenažér MASTER EC100 je napájen pouze energií generovanou samotným pohybem, takže není nutné žádné další napájení.

Computer magnetického eliptického trenažéru MASTER EC100 disponuje velkým modře podsvíceným LCD displejem, který zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu kalorií, METs, Watt a RPM (otáčky za minutu). Tepovou frekvenci je možné měřit kontaktně díky senzorům v rukojetích, nebo bezdrátově pomocí hrudního pásu POLAR.

Celkem je v elipticalu nahraných 9 programů (5 přednastavených, 1 uživatelský, 2 programy řízené tepovou frekvencí a 1 manuální program). Dále je zde fitness test a funkce zobrazení 400m okruhu.

Rozměry elipticalu MASTER EC100 po sestavení jsou 198 x 70 x 170 cm. Hmotnost stroje je 109 kg. Manipulaci usnadňují vestavěná pojezdová kolečka. Maximální doporučená hmotnost uživatele je 150 kg.

Odborný servis značky MASTER je dostupný po celé České republice.

Jít do obchodu

Katalogové číslo: 5e946476809f Kategorie: ,