Add anything here here or just remove it..

Hrazda a bradla IMPULSE FITNESS IF-PT

11990 

Hrazda a bradla IMPULSE FITNESS IF-PT je vynikající pro efektivní procvičení břišních svalů. Konstrukce tohoto produktu je velmi tuhá, ale ideální na procvičení horní části těla a břicha. Stabilní konstrukce umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí, ale i v posilovně. Šikmá opěra zad zvyšuje komfort cvičení. Anatomicky tvarovaná opora pro lokty zvyšuje bezpečí při cvičení. Posilovací přístroj je vhodný pro všechny, kdo na sobě chtějí zapracovat, tudíž pokud si chcete držet postavu, neotálejte s koupí.
Hrazda a bradla IMPULSE FITNESS IF-PT nalezne své využití především ve zvýšení tělesné kondice a vytvarovaní svalů. Další výhodou tohoto produktu je nespočet cviků, kterých můžete dělat na tomto stroji, jako např:. předkopávání nohou či zvedání kolen. Díky šikovnému vyztužení jak zad tak i pod lokty zvyšuje komfort při cvičení. Hmotnost tohoto produktu je 36 kg.
Hrazda a bradla IMPULSE FITNESS IF-PT od firmy Impuls Fitness, která je dovozcem, designérem a distributorem vysoce kvalitního výcvikového fitness vybavení. Produkty této polské firmy jsou distribuovány až do Severní Ameriky. Firma si zakládá na tom, že veškeré produkty jsou vyrobeny z titanu pro maximální pevnost a kvalitu.

Jít do obchodu