Add anything here here or just remove it..

Lavice benchpress IMPULSE FITNESS IF-OB

9990 

Lavice benchpress IMPULSE FITNESS IF-OB Pevná konstrukce tréninkové lavice a robustní provedení zajišťují velkou stabilitu při cvičení. Nastavitelná lavice z polohy nižší než vodorovné až do polohy vsedě. Dá se nastavit sedadlo a opěra zad tak, aby cvičení bylo zdravotně nezávadné. Výhodou je horizontální pojezd sedadla, které umožňuje mnoho tréninkových pozic. Lavice má postraní vidlice na odkládání činek. Využitelná různorodost cvičení. Posilovací lavice je vybavena polstrovaným vyztužením pro větší komfort při cvičení.
Lavice benchpress IMPULSE FITNESS IF-OB je určena pro použití v domácnosti a malých klubech, penzionech, terapeutických a zdravotnických zařízeních. Není určen, dimenzován a vyroben pro plné komerční použití za účelem podnikání. Produkt je navržen tak, aby zabral co nejméně prostoru a funkčnost byla co nejvyšší. To znamená jednoduché pohodlné a bezpečné používání stroje. Celková hmotnost stroje je 56 kg. Zde je navíc záruka až na 5 let.
Lavice benchpress IMPULSE FITNESS IF-OB od firmy Impuls Fitness, která je dovozcem, designérem a distributorem vysoce kvalitního výcvikového fitness vybavení. Produkty této polské firmy jsou distribuovány až do Severní Ameriky. Firma si zakládá na tom, že veškeré produkty jsou vyrobeny z titanu pro maximální pevnost a kvalitu.

Jít do obchodu