Add anything here here or just remove it..

MASTER MAS-SUB1011

1290 

Šikmá lavička MASTER je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí. Tento produkt zaujme nejen svým atraktivním oranžovým vzhledem, ale i účinností při posilování břišních svalů ať už doma či v posilovně. Posilovací přístroj je vhodný pro ty, kteří mají problémy se zády (např.:páteř) pro dobré uvolnění. Nejčastěji tento produkt nalezneme v odvětví fitness, ale je určený nejen pro ženy, ale i pro pány.
Šikmá lavička MASTER nalezne své využití především ve zvýšení tělesné kondice a vytvarovaní břišních svalů. Tento produkt je vyroben ze stabilního ocelového rámu společně se silnou ochrannou pěnou zaručující komfort při cvičení. Úhel opěrky zad lze nastavovat podle potřeby a další její výhodou je možnost složení.
Výrobcem Šikmé lavičky MASTER je společnost MASTER Sport s.r.o., která má zázemí v České republice již od roku 2004 a je jedním z největších prodejců sportovních potřeb na českém a slovenském trhu. Tato společnost se dále zabývá výrobou trampolín. Firma distribuuje produkty nejen po České a Slovenské republice, ale i do Polska.

Jít do obchodu