Add anything here here or just remove it..

Mechanický rotoped ONE W 7207

1829 

Rotoped nabízí možnost aerobního cvičení, které vede ke spalování kalorií, tedy k hubnutí, ale také zlepšuje fyzickou kondici a tím má pozitivní dopad na lidské zdraví.

Nabízený mechanický rotoped ONE W 7207 je novější model rotopedu, který nahrazuje model W 2152. Rotopedy se neustále vyvíjí, a proto se snažíme, abyste vždy v naší nabídce našli moderní a plně funkční přístroje s mnohými vymoženostmi.

Mechanický rotoped ONE W 7207, jak už název napovídá, má mechanický systém bez kotoučového setrvačníku. Stroj je pohodlný a můžete si na něm nastavit zátěž podle své fyzické kondice. Pohodlné sezení vám umožní sedátko s nastavitelnou výškou.

Lidé, kteří se věnují nějakému sportu, si rádi měří své hodnoty a sledují, jak se postupně zlepšují. I s tímto přístrojem si díky počítači budete moci měřit různé hodnoty. Počítač zaznamenává čas, rychlost, vzdálenost, ale také spálené kalorie a nabízí vám scan.

Mechanický rotoped ONE W 7207 můžete bez problému přenášet. Váží 11 kg. Mnozí lidé ho mají schovaný někde v rohu, aby jim nepřekážel, a při cvičení si ho dávají před televizi, aby jim čas strávený na rotopedu rychle uběhl. Rotoped snese maximální zatížení 90 kg.

Vzhledem ke konstrukci a vybavení tohoto rotopedu, doporučujeme jej pro používání při pooperačních stavech jako rehabilitační stroj, případně ke cvičení pro starší cvičence jako doplňkovou pohybovou aktivitu.

Jít do obchodu

Katalogové číslo: 161a5db43780 Kategorie: ,