Add anything here here or just remove it..

Posilovací lavice IMPULSE FITNESS IF-FID univerzální

6990 

Posilovací lavice IMPULSE FITNESS IF-FID univerzální je tréninková lavice je z pevné konstrukce a má velmi robustní provedení zajišťující velkou stabilitu při cvičení. Také nastavitelný válec na opěru nohou dodává jistotu. Pro jednoduchý transort lavice jsou zavedena přepravní kolečka. Vhodná pro cviky s jednoručkami. Kvalitní potah vydrží velké a pravidelné zatěžování. Sedací lavice je vybavena polstrovaným vyztužením pro větší komfort při cvičení. Nastavení sedadla, které má 3 pozice nastavení opěry zad, která má 6 pozic pro optimální pozici při tréninku.
Posilovací lavice IMPULSE FITNESS IF-FID univerzální je určena pro použití v domácnosti a malých klubech, penzionech, terapeutických a zdravotnických zařízeních. Není určen, dimenzován a vyroben pro plné komerční použití za účelem podnikání. Produkt je navržen tak aby zabral co nejméně prostoru a funkčnost byla co nejvyšší. To znamená jednoduché pohodlné a bezpečné používání stroje. Celková hmotnost stroje je 43kg a dá se snadno přenášet. Zde je navíc záruka až na 5 let.
Posilovací lavice IMPULSE FITNESS IF-FID univerzální od firmy Impuls Fitness, která je dovozcem, designérem a distributorem vysoce kvalitního výcvikového fitness vybavení. Produkty této polské firmy jsou distribuovány až do Severní Ameriky. Firma si zakládá na tom, že veškeré produkty jsou vyrobeny z titanu pro maximální pevnost a kvalitu.

Jít do obchodu