Add anything here here or just remove it..

Posilovací lavice na záda TUFF STUFF RHE-340 polohovací

9990 

Posilovací lavice na záda TUFF STUFF RHE-340 je posilovací lavice na zádové svalstvo a přímo vzpřimovačů zad. Volitelný náklon lavice umožňuje procvičení v mnoha polohách dle schopností cvičícího. Úhel náklonu lze měnit podle schopností cvičícího. Celoplošné polstrování dodává lavici hezký vzhled a maximální komfort při cvičení. Konstrukce tohoto produktu je velmi tuhá konstrukce. Stabilní konstrukce umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí, ale i v posilovně. Posilovací přístroj je vhodný pro všechny, kdo na sobě chtějí zapracovat, tudíž pokud si chcete držet postavu, neotálejte s koupí.
Posilovací lavice na záda TUFF STUFF RHE-340 je vhodná pro všechny zákazníky, kteří mají "sedavé zaměstnání". Další výhodou tohoto produktu je nespočet cviků, kterých můžete dělat na tomto stroji. Přepravní kolečka pro snadný transport lavice. Hmotnost tohoto produktu je pouhých 52 kg, díky tomu je snadno přenosný a skladovatelný.
Posilovací lavice na záda TUFF STUFF RHE-340je od společnosti Tuff Stuff Fitness, která je výrobce, designér a distributor vysoce kvalitního výcvikového fitness vybavení a strojů. Tato společnost byla založena v roce 1971 a patří celosvětově mezi špičku v tomto oboru.

Jít do obchodu