Add anything here here or just remove it..

Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Nemesis

3690 

Posilovací lavice MASTER Nemesis je posilovací lavice určená pro komplexní posilování a svalový trénink. Jedná se o ideální řešení nejen pro domácí, ale i pro lehce komerční posilovny (kluby a hotely).

Konstrukce posilovací lavice MASTER Nemesis je tvořena ocelovými profily o rozměrech 44 x 1,5 mm. Průměr hřídelí pro závaží je 30 mm. Pohodlí během cvičení zajišťuje kvalitní pěnové polstrování.

Zádovou opěrku lze nastavovat ve třech polohách, posilovač nohou je také polohovatelný. Držáky pro činky není možné nastavovat výškově podle potřeby každého uživatele.

Posilovací lavice MASTER Nemesis je vhodná pro provádění cviků motýlek, předkopávání, zakopávání a další. Závaží ani tyč však nejsou součástí balení.

Rozměry posilovací lavice MASTER Nemesis jsou 165 x 95 x 116 cm. Hmotnost lavice je 20 kg. Maximální hmotnost činek je omezena na 100 kg. Maximální zátěž pro cvik předkopávání je 40 kg. Maximální celková doporučená nosnost je 120 kg. Výška uživatele by neměla překročit 190 cm.Odborný servis po celé ČR

Jít do obchodu