Add anything here here or just remove it..

Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Rambo 2

3790 

Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Rambo 2 je kompaktní činková posilovací lavice pod velkou činku pro mnohostranné posilování a svalový trénink. Výškově nastavitelný stojan pro odkládání nakládací činky s bezpečnostními závlačkami. Stabilní ocelová konstrukce umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí. Tento produkt zaujme nejen svým atraktivním stříbro – oranžovým vzhledem, ale i účinností při posilování mnoha svalů ať už doma či v posilovně. Nejčastěji tento produkt nalezneme v odvětví fitness, ale je určený nejen pro ženy, ale i pro pány.
Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Rambo 2 nalezne své využití především ve zvýšení tělesné kondice a vytvarovaní svalů. Tento produkt je vyroben ze stabilního rámu společně s ručky potaženými molitanem. Tato lavice má nastavitelný úhel sklonu zádové podpěry, tudíž lze nastavovat podle potřeby a další její výhodou je polohovatelný posilovač nohou. Celková hmotnost šikmé lavice je 23 kg.
Výrobcem posilovací lavice pod velkou činku MASTER Rambo 2je společnost MASTER Sport s.r.o., která má zázemí v České republice již od roku 2004 a je jedním z největších prodejců sportovních potřeb na českém a slovenském trhu. Tato společnost se dále zabývá výrobou trampolín. Firma distribuuje produkty nejen po České a Slovenské republice, ale i do Polska.

Jít do obchodu

Katalogové číslo: b5d56b199f4d Kategorie: ,