Add anything here here or just remove it..

Posilovací věž MASTER Apollón

17990 

Posilovací věž MASTER Apollón je univerzální posilovací stroj pro intenzivní trénink především v domácím prostředí. Jedná se o multifunkční zařízení, na němž lze posilovat jak horní, tak dolní svalové partie. MASTER Apollón je vhodný zejména pro začátečníky, ale svojí širokou paletou cviků dokáže uspokojit i pokročilejší uživatele.

Ocelová konstrukce posilovací věže MASTER Apollón je velice robustní a její povrch je opatřen speciální povrchovou úpravou zaručující dlouhou životnost. Stejně tak ložiska, jimiž jsou osazeny kladky, a umělohmotný potah ocelových lanek napomáhají snižovat opotřebení a zajišťují plynulý chod stroje.

Posilovací věž MASTER Apollón je vybavena stepperem, butterfly posilovačem prsních svalů a možností Dips pro intenzivní posilování břišních svalů. Dále disponuje MASTER Apollón horní kladkou pro zakopávání a dolní kladkou pro předkopávání. Maximální zátěž posilovací věže MASTER Apollón je 65 kg. Je tvořena plastovými cihličkami, které mají stejnou hmotnost jako kovová závaží, ale umožňují tišší manipulaci.

Rozměry posilovací věže MASTER Apollón jsou 168 x 172 x 203 cm. Hmotnost stroje činí 132 kg. Maximální doporučená výška uživatele je 190 cm.

Na posilovací věž MASTER Apollón se vztahuje prodloužená záruka 5 let. Odborný servis je dostupný po celé České republice.

Jít do obchodu