Add anything here here or just remove it..

Rotoped MASTER R04

3490 

Rotoped MASTER R04 je kompaktní rotoped ideální pro domácí kondiční trénink. Jedná se o jednoduchý, cenově dostupný trenažér vhodný pro každého, kdo se rád udržuje v kondici.

Rotoped MASTER R04 pracuje na bázi magnetického brzdového systému s manuálním ovládáním zátěže. Zátěžové kolo má hmotnost 4 kg. Zátěž je možné nastavovat v osmi různých stupních. Podle individuálních potřeb uživatele je možné nastavovat horizontální i vertikální polohu sedla, sklon řídítek a pásky na pedálech. Kliky pedálů jsou třídilné.

Computer MASTER R04 během cvičení zobrazuje rychlost, čas, vzdálenost, výkon, spotřebu kalorií a tepovou frekvenci. K měření tepové frekvence slouží snímače v rukojetích.

Rozměry rotopedu jsou 96 x 44 x 118 cm. Hmotnost stroje činí 18 kg. Pro usnadnění manipulace je rotoped opatřen pojezdovými kolečky. Maximální výrobcem doporučená hmotnost uživatele je 100 kg. Doporučená maximální výška uživatele je omezena na 185 cm. Odborný servis pro rotoped MASTER R04 je dostupný po celé České republice.

Jít do obchodu