Add anything here here or just remove it..

Rotoped MASTER R06

4990 

Rotoped MASTER R06 je kompaktní rotoped ideální pro domácí kondiční trénink. Jedná se o jednoduchý, cenově dostupný trenažér vhodný pro každého, kdo se rád udržuje v kondici.

Rotoped MASTER R06 pracuje na bázi magnetického brzdového systému s manuálním ovládáním zátěže. Zátěžové kolo má hmotnost 4 kg. Zátěž je možné nastavovat v osmi různých stupních. Podle individuálních potřeb uživatele je možné nastavovat horizontální i vertikální polohu sedla, sklon řídítek a pásky na pedálech.

Computer MASTER R06 během cvičení zobrazuje čas cvičení, rychlost, ujetou vzdálenost, spotřebu kalorií a tepovou frekvenci. K měření tepové frekvence slouží snímače v rukojetích.

Rozměry rotopedu jsou 90 x 52 x 136 cm. Hmotnost stroje činí 26 kg. Pro usnadnění manipulace je rotoped opatřen pojezdovými kolečky. Maximální výrobcem doporučená hmotnost uživatele je 102 kg. Doporučená maximální výška uživatele je omezena na 190 cm. Odborný servis pro rotoped MASTER R06 je dostupný po celé České republice. Prodloužená záruka na 5 let.

Jít do obchodu