Add anything here here or just remove it..

Rotoped MASTER RC100 Ergometer

29990 

Uživatelé rotopedů jsou různě nároční. Začátečníkům či nenáročným uživatelům stačí jednoduché rotopedy, jiní pro své účely potřebují profesionální rotoped. Patříte-li do druhé skupiny uživatelů, bude se vám zamlouvat rotoped MASTER RC100 Ergometer.

Rotoped MASTER RC100 Ergometer představuje komerční magnetický rotoped mající elektronické ovládání zátěže. Přístroj je vybavený Self-Generate systémem, což znamená, že cvičením na trenažeru se vytváří energie, která je potřebná pro provoz přístroje. Není tedy nutné žádné napájení. Zátěžové kolo rotopedu váží 13,5 kg. Rotoped vám nabízí 40 stupňů zátěže, takže rozhodně máte z čeho vybírat.

Mnohé možnosti vám také přináší velký LED computer, který svítí modře a ukazuje vám čas, vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci, METs, Watt, RPM otáčky. Snímač tepové frekvence je v rukojetích přístroje. Kromě toho má ještě 9 programů. Z toho jich je 5 přednastavených, jeden uživatelský, 2 programy dle tepové frekvence, fitness test a manuální program.

Rotoped se využívá pro komerční účely a kromě výše uvedeného má ještě mnohé vychytávky, např. ventilátor pro osvěžení při cvičení, kolečka pro snadný transport, horizontální a vertikální nastavení sedla atd.

Rozměry sestaveného rotopedu jsou 108 x 55 x 136 cm. Jeho hmotnost je 52 kg a nosnost činí 150 kg. Je vhodný pro sportovce mající výšku do 200 cm. U tohoto přístroje je prodloužená záruční doba na pět let a odborný servis najdete po celé ČR.

Jít do obchodu