Add anything here here or just remove it..

Veslařský trenažer FIRST DEGREE Fluid Rower E216

26990 

Přemýšlíte jakou šikovnou cvičební pomůcku si pořídit domů? Ať už máte jakoukoliv fyzickou kondici a chcete ji zlepšit či zhubnout, zkuste veslařský trenažér.

Veslařské trenažéry v naší nabídce můžete vybírat z různých modelů. My pro vás máme veslařský trenažér FIRST DEGREE Fluid Rower E216.

Veslařský trenažér FIRST DEGREE Fluid Rower E216 má šestnáctilopatkový systém a oceníte nepřekonatelnou životnost stroje.

Veslařský trenažér má nejnižší rozměry ve své třídě (190 x 56 x 77 cm) a díky tomu se snadno skladuje. Váží 56 kg a snese zatížení 150 kg.

Trenažér vám umožní pohodlné cvičení díky komfortnímu sedátku, ergonomicky tvarované podpěře, snadnému plynulému pohybu atd. Dobře se s ním manipuluje díky vestavěným přepravním kolečkům.

K pohodlí přístroje přispívá i jednoduché nastavování podpěr dle velikosti nohou. Je napájený tužkovými bateriemi 2 x 1,5 AA.

Uvedený model je vybavený výkonným počítačem a je kompatibilní s měřiči pulsu POLAR. Podle vaší fyzické kondice a typu tréninku, který si chcete dopřát, si nastavíte stupeň zátěže od 1 do 20.

Jít do obchodu

Katalogové číslo: 16be1e86208c Kategorie: ,