Add anything here here or just remove it..

Veslařský trenažer FIRST DEGREE Pacific Rower AR

18990 

Chcete-li sportovní trenažér, který přináší šetrný pohyb bez nadměrných nároků na pohybový aparát, volte veslařský trenažér. V naší nabídce najdete mimo jiné veslařský trenažér.

Veslařský trenažér FIRST DEGREE Pacific Rower AR má nastavitelný odpor a funguje na spolehlivém čtyřlopatkovém systému. Stroj má velkou životnost a máte-li méně prostoru, oceníte i to, že je svými rozměry nejmenším přístrojem ve své třídě. Jeho rozměry činí 1970 x 530 x 510 mm.

Veslařský trenažér FIRST DEGREE Pacific Rower AR vám díky své konstrukci umožní pohodlný pohyb. Má komfortní sedátko, unikátní, neklouzavé opěry pro nohy a nastavení podpěr dle velikosti nohou. Jeho madla mají velký průměr a příjemný povrch.

Veslařský trenažér je dále vybavený výkonným počítačem, vestavěnými přepravními kolečky a má podélný posuv sedadla. Díky jeho celkové konstrukci je možný snadný plynulý pohyb.

Přístroj se napájí na dvě tužkové baterie a jeho nosnost činí 135 kg. Může stát ve vertikální poloze, což vám zmožní dokonalé skladování. Nezabere vám v domácnosti příliš místa.

Jít do obchodu

Katalogové číslo: 766f5dee4fe8 Kategorie: ,