Add anything here here or just remove it..

Eshop fitness SPOKEY

 • Vzpěračský pás SPOKEY Perun je vyroben z hovězí kůže a je vybaven průvlečnou sponou. Šířka tohoto pásu je 10 cm.
  Vzpěračský pás je nezbytným doplňkem při vzpírání a posilování dolních končetin. Při provádění těžkých cviků vzniká totiž vysoká zátěž a může tak dojít ke vzniku břišní kýly. Tomuto problému předchází právě nošení vzpěračského pásu.
  Varianty: béžová (L – 115 cm), černá (L – 115 cm), černá (M – 105 cm), černá (XL – 125 cm)


 • Stepper SPOKEY Column je vhodný pro domácí kondiční a rekonvalescenční cvičení. Pohodlí při cvičení zajišťují dva kvalitní hydraulické tlumiče. Šlapadla jsou nastavitelná podle individuálních potřeb každého uživatele.

  Computer stepperu zobrazuje během cvičení čas, celkový počet kroků, počet kroků za minutu a spotřebované kalorie. Dále je tento trenažér vybaven funkcí scan .

  Hmotnost stroje je 17 kg. Maximální doporučená nosnost je 100 kg.
  Stepper SPOKEY Column Gray je dodáván v kompletu s činkami (2 x 1 kg a 2 x 1,5 kg). Záruka na rám je prodloužena na 5 let.


 • Fitness rukavice SPOKEY Guanto jsou kvalitní a stylové rukavice určené pro fitness posilování.Díky svým širokým elastickým manžetám jsou pohodlné a současně poskytujíochranu vašemu zápěstí. Jsou vyrobeny z kůže, polyesteru a molitanu.
  Varianty: L, M, XL


 • Kotouč SPOKEY Sinis 10 kg je nakládací závaží – litinový kotouč o hmostnosti 10 kg. Průměr otvoru kotouče je 29 mm. V balení se nachází 1 ks.


 • Závaží na suchý zip SPOKEY Com Form 2 x 1 kg je zhotovené z neoprenu. Lze je umístit na předloktí a použít během posilování a cvičení nebo při běhu. Odolné textilní zátěže jsou ideální cvičební pomůckou, pokud nechcete, aby vám v rukou překážely činky. Závaží se zapíná na suchý zip a je jedinečné tím, že je anatomicky tvarované. Otvor na palce navíc zabraňuje klouzání závaží po ruce. Hmotnost každého závaží je 1 kg. V balení jsou 2 kusy.


 • Činka SPOKEY Monster 2 x 1 kg je vhodná k domácímu posilování horní poloviny těla. Činka má nespornou výhodu v tom, že je šestihranná. Pokud ji tedy někam odložíte, nikam se nezakutálí. Činka váží 1 kilogram a v balení naleznete 2 kusy.


 • Dveřní hrazda SPOKEY Shaper je vyrobena z vysoce kvalitní chromované oceli. Šířka hrazdy je regulovatelná od 70 do 110 cm. Instalace je snadná – stačí hrazdu roztáhnout mezi zárubněmi dveří. A nemusíte se bát poškození, protože konce hrazdy jsou chráněny gumovým zakončením a pevné uchycení zajistí šrouby na zakončení. Kdykoli si budete chtít zacvičit, jednoduše hrazdu upevníte mezi dveřmi a po skončení ihned odmontujete. Dveřní hrazda je skladná, nikde nepřekáží, k jejímu uchycení navíc není třeba žádné vrtání.


 • Vysoce kvalitní rukavice z materiálu, který Vám zaručí maximální ochranu dlaní a zabraňuje prokluzování nářadí během cvičení.

  Materiál udržuje stálé proudění vzduchu.

  Na vnitřní straně rukavic jsou všité podušky z tenké pěnky, které zabraňují oděrům. Široké elastické stahování pro ochranu zápěstí.

  Speciální úchyty pro rychlé sejmutí rukavic.
  Varianty: L, XL


 • Posilovač zápěstí s regulací SPOKEY Cramp 20 – 40 kg slouží jak k posílení jednotlivých svalů prstů, tak k posílení celého předloktí.Tato fitness pomůcka je skvěle skladovatelná, cvičení s ní není náročné na prostor, takže s ní můžete cvičit kde vás napadne. Zátěž u tohoto modelu zápěstního posilovače lze plynule regulovat. Můžete tak dosáhnout odporu o rozpětí od 20 do 40 kg. Pro pohodlí při cvičení jsou držadla pokryta měkkými a pohodlnými gripy..
  Varianty: černozelená, černá


 • Vinylové činky SPOKEY Shape 2 x 2 kg jsou jednoruční vinylové činky vhodné na aerobik.


 • Fitness rukavice SPOKEY Gant jsou kvalitní a stylové rukavice určené pro fitness posilování.Díky svým širokým elastickým manžetám jsou pohodlné a současně poskytujíochranu vašemu zápěstí. Vnitřní strana rukavic je vypolstrována malými pěnovými poduškami, které zabraňují odírání při cvičení. Rukavice jsou vyrobeny z kůže, polyesteru a molitanu.
  Varianty: L (24 – 26 cm), M (22 – 24 cm), XL (26 – 28 cm)


 • Závaží na suchý zip SPOKEY Flo Form 2 x 0,5 kg je zhotovené z neoprenu. Lze je umístit na předloktí nebo nohy a použít během posilování a cvičení nebo při běhu. Odolné textilní zátěže jsou ideální cvičební pomůckou, pokud nechcete, aby vám v rukou překážely činky, nebo v případě, že chcete trénovat třeba jen nohy. Závaží se zapíná na suchý zip a je oblíbené pro svůj atraktivní design. Hmotnost každého závaží je 0,5 kg. V balení jsou 2 kusy.


Eshop fitness SPOKEY

Levně zde koupíte eshop fitness SPOKEY. Na činky a závaží nabízíme standardní 2letou záruku. K tomu všemu Vám poslouží fitness produkty a fitness pomůcky té nejvyšší kvality. Posilovací stroje, které můžete používat v klidu domova. Jak vybavit domácí posilovnu. Doprava všech fitness zařízení v ČR i SR je vždy zdarma. Nabízíme činky jednoručky v hmotnostech od 0,5kg do 50kg. Díky posilovacím strojům můžeme nahradit sport venku cvičením v pohodlí domova. V našem sortimentu naleznete vybavení posiloven pro domácí, firemní, hotelové a veřejmé posilovny. Domácí posilovna vyžaduje počáteční investici, která se vám záhy několikanásobně vrátí. Trendem poslední doby jsou například kettlebell. Myslíme též na ženy, proto jsme do nabídky zařadili činky na aerobik a fitness. Naší prioritou je prodej kvalitních výrobků, preferujeme KVALITU před KVANTITOU! Proč pořizovat posilovací stroj? Cviky na posilovací věži jsou popsány přímo v návodu.