Add anything here here or just remove it..

Fitness produkty MASTER

 • MASTER Poseidon je multifunkční posilovací stroj určený pro domácí použití. Nabízí široké spektrum cviků pro posilování všech svalových partií. Je ideální jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší sportovce.

  Ocelovou konstrukci posilovací věže MASTER Poseidon tvoří masivní profily 50 x 50 mm. Její povrch je ošetřen speciální úpravou pro delší životnost. Stejně tak ocelová lanka jsou opatřena umělohmotným potahem proti opotřebení. Kladky jsou osazeny kvalitními ložisky, která vedle dlouhé životnosti zajišťují také plynulý chod stroje.

  Posilovací věž MASTER Poseidon disponuje zásobníkem se zátěží o hmotnosti 65 kg. Závaží mají podobu plastových cihliček, které mají stejnou hmotnost jako kovové, ale umožňují tišší manipulaci.

  Posilovací věž MASTER Poseidon je vybavena leg pressem pro posilování nohou, butterfly posilovačem pro prsní svaly a možností Dips pro intenzivní trénink břišních svalů. Dále zde najdeme horní kladku pro zakopávání a dolní kladku pro předkopávání.

  Rozměry posilovací věže MASTER Poseidon jsou 169 x 172 x 203 cm. Celková hmotnost stroje je 154 kg. Maximální hmotnost uživatele by neměla překročit 120 kg. Maximální doporučená výška uživatele je 190 cm.

  Na posilovací věž MASTER Poseidon se vztahuje prodloužená záruka 5 let. Odborný servis je dostupný po celé České republice.


 • Opěrky na kliky MASTER Twist Push Up rotační úchyty umožňují dosáhnout lepších výsledků při cvičení. Tyto unikátní rotační úchyty mají non-slip základnu a pevné a robustní úchyty s twist systémem, který umožňuje přirozený pohyb rukou při cvičení.


 • Cyklotrenažer MASTER X-06 disponuje magnetickou brzdou a stabilním rámem. Jednoduchá konstrukce na kterou přiděláte své kolo. Regulace odporu se provádí páčkou, kterou lze umístit na řídítka.


 • Běžecký pás MASTER F-12 je trenažérem určeným pro domácí cvičení. Jeho motor s výkonem 1,75 HP zvládá rychlost v rozmezí 1 – 16 km/h. Rozměry 130 x 42 cm zajišťují dostatečně velkou plochu pro bezpečné cvičení. Běžecká plocha je navíc odpružená a lze ji manuálním ovládáním sklonit ve dvou polohách.

  Běhací pás MASTER F-12 je vybaven computerem s modře podsvíceným LED displejem, který měří čas, rychlost, vzdálenost a spotřebu kalorií. Měření tepové frekvence je prováděno pomocí senzorů v řídítkách. Celkem je zde 15 programů. Dále disponuje tento běžecký pás reproduktory a konektorem pro připojení MP3 přehrávače, bezpečnostním klíčem a tlačítky pro rychlou volbu, která jsou umístěna v rukojetích.

  Rozměry běžeckého trenažéru jsou 163 x 74 x 123 cm (pás je pro úsporu prostoru možné sklopit do vertikální polohy). Hmotnost je 68 kg, pro snazší manipulaci jsou zde transportní kolečka. Maximální doporučená hmotnost uživatele je stanovena na 120kg.

  Odborný servis značky MASTER je dostupný po celé ČR a na stroj platí prodloužená záruka 5 let.
  Varianty: černá


 • Posilovací lavice Hyperextenze Roman Chair patří mezi nejideálnější stroje pro posilování břišních svalů, spodní části zad a hýždí. Tento posilovací stroj je považován za nepřekonaný díky své preciznosti procvičení a díky nízkému zatížení kolenních vazů. Posilovací lavice Hyperextenze Roman Chair spadá do kategorie SC. Je tedy vhodná jak pro domácí cvičení, tak do klubových a hotelových posiloven.

  Těžká a robustní konstrukce posilovací lavice Hyperextenze Roman Chair je vyrobena z kvalitní oceli, která vyniká dlouhou životností. Široká podstava zabraňuje naklánění na stranu a zaručuje tak bezpečné cvičení.

  Kvalitní polstrování FuraFirm zajišťuje pohodlí během cvičení a zamezuje bolestivým otlakům. Pěnové válce jsou navíc vertikálně i horizontálně nastavitelné podle individuálních potřeb každého uživatele.

  Rozměry posilovací lavice Hyperextenze Roman Chair jsou 97 x 75 x 134 cm. Hmotnost stroje činí 21 kg. Maximální doporučené zatížení je 250 kg.


 • Set několika cvičebních pomůcek. Ideální pro domácí cvičení. Balení obsahuje body trimer -Jednoduchá pomůcka pro každodenní posilování prsních, stehenních svalů a paži. Přístroj je založen na jednoduchém principu odporu pružin. Pár molitanových činek 1 kg, pár posilovacích kleští a švihadlo. Výhodný set posilovacích pomůcek za skvělou cenu.


 • Šikmá lavička MASTER nastavitelná je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Je vhodná pro domácí fitness.

  Konstrukce posilovací lavice MASTER je tvořena robustními profily z kvalitní oceli. Úhel opěrky zad lze nastavovat podle potřeby. Komfort při cvičení zaručuje kvalitní polstrování a silné pěnové válce.

  Šikmá lavička MASTER nastavitelná má 168 x 96 x 136 cm. Hmotnost je 9 kg. Maximální doporučená nosnost je 100 kg. Výška uživatele by neměla překročit 180 cm.


 • Multifunkčně využitelná zátěž na zápěstí. Doplněk pro posílení svalů rukou při chůzi, běhu či jiném sportu. Malá hmotnost ale velké výsledky. Vaše ruce budou silnější, pevnější a pěknější. Zátěž na zápěstí MASTER Neopren 2 x 0,5 kg snadno připevníte pomocí suchého zipu. Zátěž na zápěstí je oblíbená jak u mužů tak žen všech kategorií.


 • Posilovací lavice MASTER Bench Simple Vario je jednoduchý, ale efektivní prostředek pro posilování doma. Jedná se o variabilní lavici pro cvičení s krátkými činkami a trénink břišních svalů.

  Konstrukci posilovací lavice MASTER Bench Simple Vario je tvořena ocelovým profilem o rozměrech 50 x 50 mm. Jeho povrch je opatřen lesklou úpravou, která zaručuje dlouhou životnost. Tloušťka materiálu je 1,5 mm.

  Sklopením zadní podpěrné nožičky lze měnit náklon lavice a variovat tak cviky pro břicho. Kvalitní polstrování a protiskluzové nožičky zaručují bezpečnost při cvičení.

  Rozměry posilovací lavice MASTER Bench Simple Vario jsou 130 x 34 x 61 cm. Hmotnost je 19 kg. Maximální nosnost je 100 kg. Výška sportovce by neměla překročit 190 cm.


 • Motorový běžecký pás MASTER F-14 s elektronickým nastavením sklonu.


 • Náhradní matice na vzpěračskou tyč (pár) značky MASTER jsou vhodné pro vzpěračské tyče s průměrem 30 mm. Balení obsahuje 2 kusy. Matice jistí závaží na vzpěračské tyči před sklouznutím a zabraňuje následným zraněním.


 • Twist stepper patří do skupiny stepperů vybavené hydraulikou, což znamená, že dochází k dokonalé simulaci chůze a zapojení stejných svalových skupin jako při ní. Cvičíte s vlastní váhou a efektivně posílíte linii boků, zadečku a stehen. Stroj je vhodný pro intenzivní silový a vytrvalostní trénink.

  Zátěž si sami můžete určit stejně jako nastavení stupně sklonu šlapek pro náročnější nebo naopak snadnější cvičení. Spolu s plynulým a tichým chodem Twist stepper nabízí i možnost sledování údajů jako je doba cvičení, počet kroků a spálené kalorie v počítači zabudovaném ve stepperu.

  Twist stepper disponuje zábranami a speciálně upraveným povrchem, aby podrážky bot neklouzaly a nemohlo dojít k úrazu. Hmotnost stroje je 8 kg, maximální zatížení je 100 kg.


Fitness produkty MASTER

Nabízíme činky jednoručky v hmotnostech od 0,5kg do 50kg. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme vždy přímo u zákazníka. Nemusíte tedy posilovací stroje o váze mnoha desítek kilogramů nikam převážet. Posilovací stroje tvoří základ každého tradičního fitness centra. Jsou vhodné i pro úplné začátečníky, a to pro obojí pohlaví. Procvičovat i tricepsy nebo břišní svalstvo – všechny oblíbené i méně populární partie. Proč si zařídit vlastní domácí posilovnu? Specializovaný prodejce na posilovací stroje a komplexní vybavení posilovny! VÍTEJTE NA WEBU S NEJŠIRŠÍM VÝBĚREM KVALITNÍCH POSILOVACÍCH STROJŮ. NALEZNETE ZDE FITNESS VYBAVENÍ POSILOVEN – POSILOVACÍ STROJE. Snažíme se dodávat na český trh zejména vysoce kvalitní stroje z USA značek Tuff Stuff a Impulsefitness. Nejlevnější nabídka fitness produkty MASTER. Posilovací stroje, posilovací věže i rotopedy nejsou ale jen o postavě, ale také o našem zdraví, a to by mělo být na prvním místě. Ve skupině posilovací stroje máte na výběr produkty od několika výrobců Acra, Brother, Master… Pokud pro svou posilovnu nenajdete samostatný pokoj, využijte místnost, kde pobýváte nejméně.